Інше
Головна банер

У разі використання матеріалів сайту посилання на www.ztums.gov.ua є обов'язковим

Інше

Організатори Всеукраїнського табору “Хорунжий” запрошують молодь до участі

Відповідно до пункту 5 Плану дій щодо реалізації Стратегії національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2017 – 2020 роки, затвердженого розпорядження Кабінету Міністрів України від 18 жовтня 2017 року № 743 та календарного плану заходів щодо національно-патріотичного виховання молоді на 2018 рік, затвердженого наказом Мінмолодьспорту від 15 березня 2018 року № 1126, Міністерство молоді та спорту України спільно з управлінням освіти, науки та молоді Волинської обласної державної адміністрації та у співпраці з Центром національно-патріотичного виховання дітей та молоді м. Луцька з 04 червня по 01 липня 2018 року проводитимуть у Волинській області (м. Ковель) чотири Всеукраїнських табори, спрямованих на збільшення чисельності молоді, готової до виконання обов’язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України, “Хорунжий” (далі – табір).

Детальніше: Організатори Всеукраїнського табору “Хорунжий” запрошують молодь до участі

Запрошуємо молодих людей від 18 до 28 років долучитися до стратегічної сесії щодо розробки спецкурсу Програми «Молодіжний Працівник» 10-12 серпня Києві

Жодного рішення для молоді без молоді! Ви теж так думаєте? Тоді запрошуємо Вас в якості експерта долучитися до надважливого заходу.

Є така навчальна програма «Молодіжний працівник», яку реалізують такі поважні організації як Міністерство молоді та спорту України, Державний інститут сімейної та молодіжної політики та Програма розвитку ООН в Україні.  Це програма для молодіжних працівників – людей, які мають створювати для Вас різні можливості для саморозвитку.

Детальніше про програму: http://youth-worker.org.ua

Детальніше: Запрошуємо молодих людей від 18 до 28 років долучитися до стратегічної сесії щодо розробки...

Молодіжний євроатлантичний безпековий форум

Посольство Литви в Україні, яке наразі виконує функції контактного Посольства НАТО в Україні, та Донецький національний університет запрошують студентів з Вінницької, Хмельницької та Житомирської областей взяти участь у Молодіжному євроатлантичному безпековому форумі, який відбудеться 2-4 листопада 2016 року у Вінниці (запрошення). 

Заявки на участь у Форумі приймаються до 16 жовтня 2016 року включно.

Вимоги до студентів-учасників Форуму:

Круглий стіл про стан розслідування злочинів проти учасників Революції Гідності

19 лютого 2016 року о 15.00 у приміщенні Клубу Кабінету Міністрів України за адресою: м.Київ, вул. Інститутська, 7 відбудеться круглий стіл  про стан розслідування злочинів проти учасників Революції Гідності за участю представників Генеральної прокуратури України, Міністерства внутрішніх справ України, Служби безпеки України, інститутів громадянського суспільства, родичів Героїв Небесної Сотні.

Онлайн-відеотрансляція заходу - на офіційному сайті Мінмолодьспорту http://dsmsu.gov.ua/index/ua/

Детальніше: Круглий стіл про стан розслідування злочинів проти учасників Революції Гідності