Інше

Інше

Запрошуємо молодих людей від 18 до 28 років долучитися до стратегічної сесії щодо розробки спецкурсу Програми «Молодіжний Працівник» 10-12 серпня Києві

Жодного рішення для молоді без молоді! Ви теж так думаєте? Тоді запрошуємо Вас в якості експерта долучитися до надважливого заходу.

Є така навчальна програма «Молодіжний працівник», яку реалізують такі поважні організації як Міністерство молоді та спорту України, Державний інститут сімейної та молодіжної політики та Програма розвитку ООН в Україні.  Це програма для молодіжних працівників – людей, які мають створювати для Вас різні можливості для саморозвитку.

Детальніше про програму: http://youth-worker.org.ua

Детальніше: Запрошуємо молодих людей від 18 до 28 років долучитися до стратегічної сесії щодо розробки...

Молодіжний євроатлантичний безпековий форум

Посольство Литви в Україні, яке наразі виконує функції контактного Посольства НАТО в Україні, та Донецький національний університет запрошують студентів з Вінницької, Хмельницької та Житомирської областей взяти участь у Молодіжному євроатлантичному безпековому форумі, який відбудеться 2-4 листопада 2016 року у Вінниці (запрошення). 

Заявки на участь у Форумі приймаються до 16 жовтня 2016 року включно.

Вимоги до студентів-учасників Форуму:

Круглий стіл про стан розслідування злочинів проти учасників Революції Гідності

19 лютого 2016 року о 15.00 у приміщенні Клубу Кабінету Міністрів України за адресою: м.Київ, вул. Інститутська, 7 відбудеться круглий стіл  про стан розслідування злочинів проти учасників Революції Гідності за участю представників Генеральної прокуратури України, Міністерства внутрішніх справ України, Служби безпеки України, інститутів громадянського суспільства, родичів Героїв Небесної Сотні.

Онлайн-відеотрансляція заходу - на офіційному сайті Мінмолодьспорту http://dsmsu.gov.ua/index/ua/

Детальніше: Круглий стіл про стан розслідування злочинів проти учасників Революції Гідності

Запрошуємо на семінар-тренінг "Основи роботи з вразливими групами молоді"

Міністерством молоді та спорту спільно з Програмою розвитку ООН та Державним інститутом сімейної та молодіжної політики започатковано програму «Молодіжний працівник».

Суть проекту - реалізувати в Україні систему навчання державних службовців та лідерів інститутів громадянського суспільства, діяльність яких спрямована на роботу з молоддю, за аналогією Європейських програм “Молодіжний працівник”.

У рамках Програми оголошується конкурс на участь у спеціалізованому семінарі-тренінгу, що відбудеться у с. Пилиповичі, Бородянський р-н, Київської області з 14 по 17 грудня 2015 року.

Детальніше: Запрошуємо на семінар-тренінг "Основи роботи з вразливими групами молоді"