Інше
Головна банер

У разі використання матеріалів сайту посилання на www.ztums.gov.ua є обов'язковим

Про участь в громадському обговоренні кандидатів на посади директорів Житомирської обласної школи вищої спортивної майстерності та Житомирської дитячо-юнацької спортивної школи з футболу “Полісся”

Повідомляємо, що 27 серпня 2014 року робочою групою департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації опрацьовано документи осіб – кандидатів для участі в громадському обговоренні на посади директорів спортивних шкіл.

Матеріали громадян Віталія Анатолійовича Лясковського, Юрія Володимировича Романова, Леонтія Степановича Самуня відповідають вимогам до посад. Відповідно до пункту 5.1. статуту Житомирської обласної школи вищої спортивної майстерності Житомирської обласної ради Василь Олександрович Грибук немає необхідного стажу роботи в фізкультурно-спортивних організаціях.

Запрошуємо спортивну громадськість області взяти участь в громадському обговоренні кандидатів на посади директорів Житомирської обласної школи вищої спортивної майстерності та Житомирської дитячо-юнацької спортивної школи з футболу “Полісся”. Про дату та місце проведення громадського обговорення буде повідомлено додатково.

 Особа від установи, організації має мати при собі письмове підтвердження делегування її на обговорення.

 Запитання до кандидатів просимо надати в письмовому вигляді (вул. М. Бердичівська, 25, м. Житомир (департамент сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації), вул. В. Бердичівська, 23, м. Житомир (громадська рада при облдержадміністрації) або надсилати на електронні адреси: usms_zt@ukrpost, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 20 вересня 2014 року.