Інше
Головна банер

У разі використання матеріалів сайту посилання на www.ztums.gov.ua є обов'язковим

Громадська рада при облдержадміністрації та департамент сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації проводять громадське обговорення кандидатів на посади директорів Житомирської обласної школи вищої спортивної майстерності та ЖДЮСШ "Полісся"

Повідомляємо, що 24 вересня 2014 року буде проведено громадське обговорення кандидатів на посади директорів Житомирської обласної школи вищої спортивної майстерності та Житомирської дитячо-юнацької спортивної школи з футболу “Полісся”.

Громадське обговорення проходитиме в актовій залі Житомирської обласної універсальної наукової бібліотеки імені Олега Ольжича. Початок об 11.00 год.

Запрошуємо взяти участь в громадському обговоренні.

 

До уваги громадських організацій!

Для участі в голосуванні на громадському обговоренні, особи, які представляють громадські організації області, повинні мати при собі письмове підтвердження делегування громадськими організаціями цих осіб  до участі в обговоренні кандидатів.

 

 ПРИКЛАД

 Громадська рада при облдержадміністрації

 Комітет ____________ (організація) делегував мене, ________________ (прізвище, ім’я, по батькові*, посада), взяти участь в громадському обговоренні кандидатів на посади директорів Житомирської обласної школи вищої спортивної майстерності та Житомирської дитячо-юнацької спортивної школи з футболу “Полісся” 24 вересня 2014 року.

 * Делегатам при собі мати оригінал посвідчення особи.