Інше
Головна банер

У разі використання матеріалів сайту посилання на www.ztums.gov.ua є обов'язковим

Тренінг із доступу молоді до соціальних прав і переходу до самостійності по Рамковій Програмі співробітництва у сфері молодіжної політики на 2014-2015 роки між Україною та Радою Європи

Міністерство молоді та спорту спільно з Департаментом молоді Ради Європи з 19 по 26 липня 2015 р. у Будапешті (Угорщина) проводить тренінг із доступу молоді до соціальних прав і переходу до самостійності по Рамковій Програмі співробітництва у сфері молодіжної політики на 2014-2015 роки між Україною та Радою Європи.

Метою Тренінгу є сприяння розширенню доступу української молоді до соціальних прав за рахунок розвитку в учасників компетенції мультиплікаторів та розробці ініціатив й проектів, що підтримують доступ до соціальних прав і відповідатимуть на виклики, з якими стикається молодь при переході до самостійності.

Детальна інформація про Тренінг, про процедуру подання заявок, про конкурсний відбір учасників розміщена на офіційному сайті Міністерства молоді та спорту України (http://www.dsmsu.gov.ua/index/ua/material/18445).