Оголошення
Головна банер

У разі використання матеріалів сайту посилання на www.ztums.gov.ua є обов'язковим

У Житомирському військовому інституті імені С. П. Корольова буде проведено З’їзд творчої молоді Житомирщини

Традиційно щороку у квітні у дні святкування Всесвітнього дня авіації та космонавтики та Дня працівників ракетно-космічної галузі України за сприяння Житомирської обласної ради, Житомирської обласної державної адміністрації, Малої академії наук України, Житомирського обласного та міського центрів науково-технічної творчості учнівської молоді на базі Житомирського військового інституту імені С. П. Корольова проводяться зібрання творчої молоді Житомирщини.

12 квітня 2017 року з 09.00 до 14.00 у військовому інституті чекають учнів шкіл і ліцеїв, студентів вищих навчальних закладів на V З'їзд творчої молоді Житомирщини, який у цьому році буде проводитись під гаслом "Обдарована молодь – майбутнє України!" Напрями роботи З’їзду:

інтернет технології;

кібернетична безпека;

інформаційна безпека;

захист інформації;

екологічна безпека;

космічні технології;

зв’язок та інформатизація;

радіо та телебачення;

сучасні технології радіоелектроніки;

роботизовані системи;

авіа моделювання та безпілотні авіаційні комплекси;

моделювання систем і процесів в науці та техніці;

сучасні та перспективні системи оборонного призначення;

системи моніторингу (дистанційного зондування землі та ін.);

енергозберігаючі технології.

У рамках З’їзду буде проведено виставку науково-технічних розробок. Заявку на участь у З’їзді можна подати або в електронному вигляді на сайті zvir.zt.ua або в друкованому вигляді на адресу військового інституту до 10 квітня 2017 року.

Участь у З’їзді безкоштовна. Кращі наукові та науково-технічні розробки будуть відзначені цінними подарунками та дипломами.

Учасникам та гостям З’їзду будуть продемонстровані: робота безпілотного авіаційного комплексу, сучасні зразки спеціального та стрілецького озброєння і військової техніки. Бажаючі зможуть ознайомитися зі славетною історією військового інституту в Народному музеї бойової слави та покуштувати "солдатської каші".

Визначений захід відбудеться за адресою: м. Житомир, проспект Миру, 22, Житомирський військовий інститут імені С. П. Корольова (зупинка тролейбусів № 2, 3, 5а, 10; маршрутних таксі № 3, 11, 19, 23, 26, 47, 102, 104, 106 "Вулиця Героїв Десантників"). 

За додатковою інформацією звертатися до відповідального секретаря організаційного комітету З’їзду Дзюбчука Романа Васильовича, тел. (0412) 25-04-91, дод. 3-83,   моб. (067) 225-51-62.