Вакансії

Вакансії

Конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії “Б” – заступника начальника відділу – бухгалтера відділу планово-фінансової роботи управління сім’ї, молоді та спорту Житомирської обласної державної адміністрації

04 січня 2018 року управлінням оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії “Б” – заступника начальника відділу – бухгалтера відділу планово-фінансової роботи управління сім’ї, молоді та спорту Житомирської обласної державної адміністрації. Призначення на посаду державного службовця здійснюється безстроково.

Детальніше: Конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії “Б” – заступника начальника...

Конкурс на зайняття вакантної посади провідного спеціаліста відділу молодіжної та сімейної політики управління сім’ї, молоді та спорту Житомирської обласної державної адміністрації

08 червня 2017 року управлінням оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії “В” – провідного спеціаліста відділу молодіжної та сімейної політики управління сім’ї, молоді та спорту Житомирської обласної державної адміністрації.

Детальніше: Конкурс на зайняття вакантної посади провідного спеціаліста відділу молодіжної та сімейної...

Про конкурс на заміщення вакантних посад головних спеціалістів

З 28 березня по 26 квітня 2016 року управлінням сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації приймались документи для участі в конкурсі на заміщення вакантних посад головного спеціаліста відділу молодіжної та сімейної політики, головного спеціаліста відділу фізичної культури та спорту.

Іспит кандидатів на заміщення вакантних посад державних службовців не проведено у зв’язку із поданням документів про участь у конкурсі однією особою (на посаду головного спеціаліста відділу молодіжної та сімейної політики).

Детальніше: Про конкурс на заміщення вакантних посад головних спеціалістів

Управління сім’ї, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації оголошує конкурс на заміщення вакантних посад

Управління сім’ї, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації оголошує конкурс на заміщення вакантних посад

головного спеціаліста відділу молодіжної та сімейної політики,

головного спеціаліста відділу фізичної культури та спорту.

Детальніше: Управління сім’ї, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації оголошує конкурс на...

Результати конкурсу на заміщення вакантної посади державного службовця управління сім’ї, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації

В управлінні сім’ї, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації 13 березня 2016 року проведено іспит кандидатів на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста відділу молодіжної та сімейної політики на період перебування у відпустці для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку основного працівника. Участь в конкурсі взяли чотири особи.

Детальніше: Результати конкурсу на заміщення вакантної посади державного службовця управління сім’ї, молоді...

Конкурс на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста відділу молодіжної та сімейної політики

Управління сім’ї, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації оголошує конкурс на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста відділу молодіжної та сімейної політики на період перебування у відпустці для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку основного працівника (до 04 липня 2017 року).

Детальніше: Конкурс на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста відділу молодіжної та сімейної...