Вакансії
Головна банер

У разі використання матеріалів сайту посилання на www.ztums.gov.ua є обов'язковим

Управління сім ї, молоді та спорту Житомирської обласної державної адміністрації оголошує конкурс на заміщення вакантних посад державних службовців з 12 жовтня по 10 листопада 2015 року

– головного спеціаліста відділу фізичної культури та спорту;

– головного спеціаліста відділу фізичної культури та спорту (скасовано відповідно до наказу начальника управління сім ї, молоді та спорту облдержадміністрації від 26.10.2015 №67к);

– провідного спеціаліста відділу молодіжної та сімейної політики (на період відпустки по догляду за дитиною основного працівника).

Вимоги до кандидатів на посаду головного спеціаліста:

громадянство України, знання державної мови, вища освіта відповідного освітнього спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, стаж роботи за фахом на державній службі не менше одного року або за фахом в інших сферах економіки не менше трьох років, комп’ютерна грамотність, забезпечення житлом.

 

Вимоги до кандидатів на посаду провідного спеціаліста:

громадянство України, знання державної мови, вища освіта відповідного освітнього спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, стаж роботи за фахом на державній службі не менше одного року або за фахом в інших сферах економіки не менше двох років, комп’ютерна грамотність, забезпечення житлом.

 

Згідно з чинним порядком щодо заміщення вакантних посад державних службовців, конкурсанти складають у письмовій формі іспит на знання Конституції України, законів України “Про державну службу”, “Про запобігання корупції”, а також законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень.

 

Для участі в конкурсі подаються такі документи:

заява про участь в конкурсі;

заповнена особова картка (форма П-2ДС) з відповідними додатками;

фотокартка розміром 4х6 см;

копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України “Про засади запобігання і протидії корупції”;

копія документа, який посвідчує особу (паспорт);

копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).

 

Документи для участі в конкурсі приймаються протягом 30 календарних днів (з 12.10.2015 р. по 10.11.2015 р.) від дня оприлюднення оголошення.

Додаткову інформацію щодо умов конкурсу, функціональних обов’язків, умов оплати праці можна отримати за адресою: вул. М. Бердичівська, 25, м. Житомир. Телефони для довідок: 474460, 222725.