Вакансії
Головна банер

У разі використання матеріалів сайту посилання на www.ztums.gov.ua є обов'язковим

РЕЗУЛЬТАТИ КОНКУРСУ НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД ДЕРЖАВНИХ СЛУЖБОВЦІВ УПРАВЛІННЯ СІМ’Ї, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Управлінням сім’ї, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації 13 листопада 2015 року проведено іспит кандидатів на заміщення вакантних посад державних службовців: головного спеціаліста відділу фізичної культури та спорту (чотири особи), провідного спеціаліста відділу молодіжної та сімейної політики (дві особи).

До участі в конкурсному відборі та іспиті членами конкурсної комісії для розгляду кандидатур для призначення на державну службу в управлінні сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації були допущені сім кандидатів. Одна кандидатка не з’явилась на іспит.

Члени конкурсної комісії прийняли рішення допустити Гогунську М.О. до участі в співбесіді з членами конкурсної комісії для визначення осіб для зайняття вакантної посади державного службовця – провідного спеціаліста відділу молодіжної та сімейної політики; допустити Пивоварова В.В., Лавровського Ю.С., Дідикало М.В., Єрмакову А.В. до участі в співбесіді з членами конкурсної комісії для визначення осіб для зайняття вакантної посади головного спеціаліста відділу фізичної культури та спорту; кандидатку Якимець Т.О., яка набрала менше 50 відсотків від максимальної суми балів, яка може бути виставлена при наданні відповідей, вважати такою, що не склала іспит.

Члени конкурсної комісії на підставі розгляду поданих документів кандидатів на заміщення вакантних посад державних службовців в управлінні, результатів іспиту та співбесіди приймають рішення – пропозиції начальнику управління щодо призначення кандидата на вакантну посаду.

Члени конкурсної комісії рекомендували начальнику управління сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації кандидатуру Єрмакової Альони Володимирівни для призначення на посаду головного спеціаліста відділу фізичної культури та спорту.

Для призначення на посаду провідного спеціаліста відділу молодіжної та сімейної політики членами конкурсної комісії, враховуючи результати іспиту та співбесіди з Гогунською М.О., керівнику управління кандидатку не було рекомендовано.

За результатами співбесіди з начальником управління посада головного спеціаліста відділу фізичної культури та спорту також залишається вакантною.