Вакансії
Головна банер

У разі використання матеріалів сайту посилання на www.ztums.gov.ua є обов'язковим

Конкурс на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста відділу молодіжної та сімейної політики

Управління сім’ї, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації оголошує конкурс на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста відділу молодіжної та сімейної політики на період перебування у відпустці для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку основного працівника (до 04 липня 2017 року).

Вимоги до кандидатів на посаду державного службовця: громадянство України, знання державної мови, вища освіта відповідного освітнього спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, стаж роботи за фахом на державній службі не менше одного року або за фахом в інших сферах економіки не менше двох років, комп’ютерна грамотність, забезпечення житлом.

Згідно з чинним порядком щодо заміщення вакантних посад державних службовців, конкурсанти складають у письмовій формі іспит на знання Конституції України, законів України “Про державну службу”, “Про запобігання корупції”, а також законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень.

Для участі в конкурсі подаються такі документи:

заява про участь в конкурсі;

заповнена особова картка (форма П-2ДС) з відповідними додатками;

фотокартка розміром 4х6 см;

копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України “Про засади запобігання і протидії корупції”;

копія документа, який посвідчує особу (паспорт);

копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).

Документи для участі в конкурсі приймаються протягом 30 календарних днів від дня оприлюднення оголошення: з 05 лютого 2016 року по 05 березня 2016 року.

Додаткову інформацію щодо умов конкурсу, функціональних обов’язків, умов оплати праці можна отримати за адресою: вул. Мала Бердичівська, 25, м. Житомир. Телефони для довідок: 222725, 474413.