Вакансії
Головна банер

У разі використання матеріалів сайту посилання на www.ztums.gov.ua є обов'язковим

Конкурс на зайняття вакантної посади провідного спеціаліста відділу молодіжної та сімейної політики управління сім’ї, молоді та спорту Житомирської обласної державної адміністрації

08 червня 2017 року управлінням оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії “В” – провідного спеціаліста відділу молодіжної та сімейної політики управління сім’ї, молоді та спорту Житомирської обласної державної адміністрації.

Посадові обов’язки державного службовця:

-   Сприяння зайнятості різних категорій молоді, розвитку молодіжної підприємницької діяльності, підтримки молодіжних центрів праці, бізнес-центрів, бізнес-інкубаторів.

-   Організація конкурсу бізнес-планів підприємницької діяльності.

-   Сприяння формуванню молодіжних трудових загонів.

-   Забезпечення роботи з молодими інвалідами.

-   Організація заходів щодо попередження негативних явищ, пропаганди здорового способу життя в дитячому, молодіжному середовищі, проведення інформаційно-просвітницької роботи щодо протидії поширенню соціально небезпечних хвороб серед молоді.

-   Підготовка проектів розпоряджень голови обласної державної адміністрації, рішень колегії облдержадміністрації, проектів рішень сесій обласної ради з питань реалізації державної молодіжної політики.

-   Підготовка необхідних матеріалів для зняття з контролю розпоряджень голови облдержадміністрації, наказів начальника управління, рішень колегії управління, координаційних рад з питань молодіжної політики та національно-патріотичного виховання дітей та молоді.

 

Вимоги до професійної компетентності:

освіта: вища; ступінь вищої освіти – молодший бакалавр, бакалавр;

володіння державною мовою: вільно;

знання законодавства: Конституція України, Закон України “Про державну службу”, Закон України “Про запобігання корупції”, Укази Президента України від 12 червня 2015 р. № 334/2015 “Про заходи щодо поліпшення національно-патріотичного виховання дітей та молоді”, від 13 жовтня 2015 р. № 580/2015 “Про Стратегію національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки”, розпорядження Кабінету Міністрів України від 30 листопада 2016 р. № 898-р “Про затвердження плану заходів щодо національно-патріотичного виховання молоді на 2017 рік”, постанова Кабінету Міністрів України від 18 лютого 2016 р. № 148 “Про затвердження Державної цільової соціальної програми “Молодь України” на 2016-2020 роки та внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України”; постанова Кабінету Міністрів України від 30 листопада 2011 р. № 1242 “Про затвердження Типової інструкції з діловодства у центральних органах виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, місцевих органах виконавчої влади”.

професійні та технічні знання:

підготовка аналізу та узагальнення аналітичних інформацій з питань молоді;

організація проведення методичних та науково-практичних семінарів, навчань, інших заходів з питань молоді;

підготовка проектів розпоряджень голови обласної державної адміністрації, рішень колегії облдержадміністрації, проектів рішень сесій обласної ради з питань реалізації державної молодіжної політики;

організація методичної допомоги структурним підрозділам райдержадміністрацій, міськвиконкомів, до компетенції яких відносяться питання реалізації державної молодіжної політики;

знання сучасних інформаційних технологій: вміння використовувати комп’ютерне обладнання та програмне забезпечення, використовувати офісну техніку. Вільне володіння ПК, вміння користуватись оргтехнікою, знання програм Microsoft Office (Word, Excel, Power Point);

особистісні якості:

вміння надавати пропозиції, їх аргументувати та презентувати;

вміння ефективної координації з іншими;

відповідальність;

уважність до деталей;

креативність та ініціативність

 

Умови оплати праці: посадовий оклад – 3352,00 грн., надбавка за вислугу років (за наявності стажу державної служби), надбавка за ранг державного службовця, за наявності достатнього фонду оплати праці – премія.

 

Перелік документів, що подаються конкурсній комісії:

-   Копія паспорта громадянина України.

-   Письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади державної служби (додаток 2 Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби), резюме у довільній формі.

-   Письмова заява, в якій особа повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону або копію довідки встановленої форми про результати такої перевірки.

-   Копія (копії) документа (документів) про освіту.

-   Посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою.

-   Заповнена особова картка встановленого зразка.

-   Декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік.

Особа, яка бажає взяти участь у конкурсі, має інвалідність та потребує у зв’язку з цим розумного пристосування, подає заяву за формою згідно з додатком 3 Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби про забезпечення в установленому порядку розумного пристосування.

 

Строк подання документів: до 18.00 год. 26 червня 2017 року.

 

Конкурс на зайняття вакантної посади державної служби проводитиметься 30 червня 2017 року за адресами: вул. Михайлівська, 15, м. Житомир (комунальний заклад “Житомирський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти” Житомирської обласної ради), вул. Мала Бердичіська, 25, м. Житомир (управління сім’ї, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації).

 

Інформацію про проведення конкурсу можна дізнатися:

адреса: вул. Мала Бердичівська, 25 (каб. 73), м. Житомир;

електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ;

телефон: 222725, головний спеціаліст з питань персоналу управління Вознюк Тетяна Іванівна.