Конкурси

Конкурси

Мінмолодьспорт оголошує прийом заявок на участь у конкурсі на реалізацію проектів у рамках здійснення обмінів молоддю України та Литви

Відповідно до Угоди між Урядом України та Урядом Литовської Республіки про Раду обмінів молоддю України та Литви та Порядку здійснення обмінів молоддю України та Литви, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України від 18 листопада 2016 року за № 1498/29628, Міністерство молоді та спорту оголошує прийом заявок на участь у конкурсі на реалізацію проектів у рамках здійснення обмінів молоддю України та Литви.

На проведення конкурсу проектів цього року у Державному бюджеті України передбачено 500 тис. грн.

Детальніше: Мінмолодьспорт оголошує прийом заявок на участь у конкурсі на реалізацію проектів у рамках...

Національний конкурс відеоробіт на тему "Фінансова грамотність"

За підтримки Мінмолодьспорту Центром "Розвиток КСВ" та компанією Visa проводиться Національний конкурс відеоробіт на тему "Фінансова грамотність" (далі – Конкурс).  Метою Конкурсу є підвищення інтересу молоді до фінансової грамотності та покращення їх фінансових знань.  До участі у Конкурсі запрошується студентська молодь (у тому числі команди, які складаються з будь-якої кількості студентів). 

Детальніше: Національний конкурс відеоробіт на тему "Фінансова грамотність"

Запрошуємо до участі у конкурсі «Diamond Challenge for High School Entrepreneurs USA»

За підтримки Міністерства молоді та спорту України та Благодійного фонду «Інститут громадянської освіти та суспільних програм» в партнерстві з американським університетом Delaware проводиться конкурс "Diamond Challenge for High School Entrepreneurs USA". Конкурс направлений на підтримку молодіжних підприємницьких проектів серед учасників від 16 до 18 років в Україні. В рамках конкурсу молодь має змогу презентувати свій суспільно-корисний бізнес-проект та отримає можливість виграти 10 000 доларів США.

Детальніше: Запрошуємо до участі у конкурсі «Diamond Challenge for High School Entrepreneurs USA»

Оголошення про проведення конкурсу з визначення проектів, розроблених молодіжними та дитячими громадськими організаціями, для реалізації яких надається фінансова підтримка у 2018 році

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2011 р. № 1049 „Про затвердження Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка“ (зі змінами) та з метою реалізації державної політики з питань молоді щодо надання підтримки молодіжним та дитячим громадським організаціям у 2018 році для реалізації проектів, спрямованих на соціальне становлення та розвиток молоді Міністерство молоді та спорту України оголошує конкурс з визначення проектів, розроблених молодіжними та дитячими громадськими організаціями, для реалізації яких надається фінансова підтримка у 2018 році.

Детальніше: Оголошення про проведення конкурсу з визначення проектів, розроблених молодіжними та дитячими...