Конкурси
Головна банер

У разі використання матеріалів сайту посилання на www.ztums.gov.ua є обов'язковим

Запрошуємо до участі у конкурсі «Diamond Challenge for High School Entrepreneurs USA»

За підтримки Міністерства молоді та спорту України та Благодійного фонду «Інститут громадянської освіти та суспільних програм» в партнерстві з американським університетом Delaware проводиться конкурс "Diamond Challenge for High School Entrepreneurs USA". Конкурс направлений на підтримку молодіжних підприємницьких проектів серед учасників від 16 до 18 років в Україні. В рамках конкурсу молодь має змогу презентувати свій суспільно-корисний бізнес-проект та отримає можливість виграти 10 000 доларів США.

До участі у конкурсі приймаються проекти від команд у складі 2-4 осіб, з яких хоча б один представник говорить англійською мовою. Реєстрація команд відбувається до 20 листопада 2016 року на сайті: http://diamondchallenge.org.

Конкурс відбуватиметься в два етапи. Перший етап пройде в Україні, де конкурсанти будуть змагатися за приз 1 000 доларів та поїздку до США (американські колеги фінансують проживання протягом трьох днів). В США буде організовано заключний етап конкурсу, в якому учасники будуть змагатися за головний приз — 10 000 доларів.

Прийом письмових бізнес-проектів триватиме до 20 грудня 2016 року на сайті http://diamondchallenge.org.

З правилами та вимогами участі у конкурсі можна ознайомитись на сайті www.icepp.org.ua