Конкурси
Головна банер

У разі використання матеріалів сайту посилання на www.ztums.gov.ua є обов'язковим

Національний конкурс відеоробіт на тему "Фінансова грамотність"

За підтримки Мінмолодьспорту Центром "Розвиток КСВ" та компанією Visa проводиться Національний конкурс відеоробіт на тему "Фінансова грамотність" (далі – Конкурс).  Метою Конкурсу є підвищення інтересу молоді до фінансової грамотності та покращення їх фінансових знань.  До участі у Конкурсі запрошується студентська молодь (у тому числі команди, які складаються з будь-якої кількості студентів). 

Для участі у Конкурсі необхідно до 15 травня електронною поштою (e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ) надіслати заявку, що міститиме такі матеріали: 


анкета (http://csr-ukraine.org/article/finlit-visa-2017/); 

творча робота – короткий відеоролик (один від учасника або команди) на одну із тем відповідно до положення про конкурс (http://csr-ukraine.org/wp-content/uploads/2017/04/Regulation_Contest_FinLit.pdf); 

інвестиційний план щодо використання призу. 

Відеороботи учасників будуть розміщені на сайті конкурсу www.finlit.in.ua для он-лайн голосування, яке триватиме з 16 по 21 травня 2017 року. За результатами якого кращі команди будуть запрошені на фінальний етап Конкурсу, що відбудеться 25 травня у м. Києві. У фіналі учасники презентуватимуть свої відеороботи та інвестиційні проекти журі Конкурсу. 

Переможці Конкурсу, які посядуть ІІІ, ІІ, та І місце, отримають грошові призи від компанії Visa для реалізації власних інвестиційних проектів у розмірі 3000, 6000 та 9000 грн відповідно. 

З детальними умовами та положенням про Конкурс можна ознайомитись на сайті www.csr-ukraine.org

За додатковою інформацією щодо Конкурсу звертатись до координатора проекту – Тараса Деркача (тел. +38 044 292 02 48, e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. )