Конкурси
Головна банер

У разі використання матеріалів сайту посилання на www.ztums.gov.ua є обов'язковим

Запрошуємо взяти участь у конкурсі есе «Моя майбутня професія: планування і розвиток»

Центр «Розвиток КСВ» та Career Hub за підтримки Міністерства молоді та спорту України запрошують учнів 10-х класів взяти участь у конкурсі есе «Моя майбутня професія: планування і розвиток». Партнери проекту Перший Український Міжнародний Банк та Укрсиббанк BNP Paribas Group.

Навчаєшся у 10 класі? Мрієш стати топ-менеджером, інженером, лікарем, логістом, програмістом, дизайнером, вчителем, космонавтом тощо? Хочеш зробити свій внесок у розвиток країни? Розкажи про те, як ти уявляєш cвоє перше робоче місце і як твоя робота допоможе змінити країну, та отримай унікальну можливість почути поради про планування кар’єри та дізнатися про перше робоче місце та кар’єрний розвиток керівників підприємств, організацій та державних органів влади.

Есе повинно розкривати:

 •   твої плани та очікування щодо обраної професії;
 •   якими ти бачиш свій розвиток в професії та перспективи самореалізації;
 •   який внесок ти зробиш своєю працею у розвиток країни.

Вимоги до есе: до 3 сторінок, українською мовою, 12 шрифт, 1,5 інтервал

У кінці есе обов’язково зазнач:

 • Прізвище, ім’я, по батькові
 • Клас, № школи, місто
 • Твій контактний телефон
 • ПІБ та контактний телефон класного керівника
 • З ким з успішних людей ти хотів/хотіла би зустрітися (керівником підприємства, організації, державного органу влади. Компанії та організації повинні мати офіси в Україні.)
 • Есе необхідно надіслати до 25 лютого на електронну адресу  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

  Про результати буде повідомлено 5 березня.

  Автори кращих робіт відвідають регіональні зустрічі в одному з  п’яти міст України: Києві, Львові, Харкові, Запоріжжі та Одесі, де познайомляться з керівниками місцевих компаній та створять власний рецепт успішної кар’єри. 31 травня 50 найактивніших учасників регіональних етапів відвідають Всеукраїнську конференцію з планування кар’єри у м. Києві, де перейматимуть досвід від топ-менеджерів та успішних українців.

  1 червня переможці проведуть День з успішною людиною (керівником підприємства, міжнародної організації, державного органу влади тощо).

  Минулого року переможці проекту зустрілися з топ-менеджерами компаній Майкрософт, ПУМБ, 1+1 медіа, Укрсиббанк, з керівництвом Фонду ООН у галузі народонаселення, Київського центру серця та відвідали Міністерство освіти і науки.

  Більш детальну інформацію ви зможете дізнатися з положення про конкурс, яке розміщене на офіційних сайтах організаторів: www.csr-ukraine.org та  www.careerhub.in.ua .

  ЗАВАНТАЖИТИ ПОЛОЖЕННЯ ПРО КОНКУРС

  З будь-яких питань щодо участі у Конкурсі звертайтесь до менеджера проекту Олени Воропай,  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  , (044) 292 02 48, моб. 093 57 90 187.