Молодь
Головна банер

У разі використання матеріалів сайту посилання на www.ztums.gov.ua є обов'язковим

Актив молодіжних громадських організацій області: “Стратегії розвитку державної молодіжної політики на період до 2020 року закладе базу державної молодіжної політики” (2)

22 березня у приміщенні конференц-залу Житомирської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Олега Ольжича проведено засідання круглого столу з обговорення проекту Стратегії розвитку державної молодіжної політики на період до 2020 року.

 

За концепцією нова Стратегія являє собою один із різновидів європейської стратегії державної молодіжної політики, що враховує ментальність українського народу, традиції здійснення такої політики в країні і передбачає провідну роль держави у визначенні її пріоритетів та реалізації за тісної співпраці з інститутами громадянського суспільства, зокрема з молодіжним рухом, в цілому з молоддю. Стратегією молодь визнається не тільки об’єктом, але й активним суб’єктом державної молодіжної політики, який пропонує власні шляхи розв’язання молодіжних проблем і може дієво впливати на ключових суб’єктів політики в центрі та на місцях.
Участь у засіданні взяли представники молодіжних громадських організаці та державних структур, відповідальних за реалізацію молодіжної політики в області. Так, учасниками заходу були: члени обласної координаційної ради з питань молодіжної політики: Величко І. А., Липовецька О. Г., Прокопчук В. В., Соловйова Ж. В., Упир А. В.; працівники департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації: Антонюк О. М. – заступник начальника департаменту, Шмаюн Т. М. – начальник управління молодіжної політики та організаційної роботи, Малюта В. А. – начальник відділу молодіжної політики; Карпович С. В. – начальник відділу організації надання послуг роботодавцям Житомирського обласного центру зайнятості, Ходаківська С. А. – лікар-методист просвітницького відділу обласного медичного центру, Галицький В. С. – головний спеціаліст Відділу представництва у Волинській, Житомирській та Рівненській областях Держпідприємництва України; голови органів студентського самоврядування вищих навчальних закладів м.Житомира; представники засобів масової інформації.
Учасники засідання обговорили загальні положення, принципи та пріоритети проекту Стратегії розвитку державної молодіжної політики до 2020 року. Заступник начальника управління освіти і науки облдержадміністрації Ольга Григорівна Липовецька зробила доповідь на тему: «Рівний та вільний доступ молоді до якісної освіти та навчання», начальник відділу організації надання послуг роботодавцям Житомирського обласного центру зайнятості Світлана Василівна Карпович розповіла про питання забезпечення молоді робочим місцем та конкурентоздатність молоді, лікар-методист просвітницького відділу обласного медичного центру Світлана Андріївна Ходаківська розкрила тему молодіжної медицини, голова обласної молодіжної творчої спілки художників та мистецтвознавців Інна Аркадіївна Величко розкрила напрацювання щодо участі молоді у суспільно-політичному житті.
За результатами обговорення Стратегії учасники висловилися за підтримку принципів, основних пріоритетів та поступовость у реалізації Стратегії.