Доступ до публічної інформації
Головна банер

У разі використання матеріалів сайту посилання на www.ztums.gov.ua є обов'язковим

Доступ до публічної інформації

Звіт про розгляд запитів про надання інформації, що надійшли на адресу управління сім’ї, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації протягом I кварталу 2018 року

Протягом I кварталу 2018 року до управління сім’ї, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації надійшло дванадцять запитів про надання інформації, з них шість – від фізичних осіб. Запити стосувались питань преміювання працівників управління; призначення стипендій, винагород провідним спортсменам, тренерам області; будівництва футбольних майданчиків зі штучним покриттям; виконання Національного плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 “Жінки, мир, безпека” на період до 2020 року щодо.

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” відповіді на запити надані у встановлений строк.

Детальніше: Звіт про розгляд запитів про надання інформації, що надійшли на адресу управління сім’ї, молоді...

Звіт про розгляд запитів на інформацію, що надійшли на адресу управління сім’ї, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації протягом 2017 року

Протягом 2017 року спеціалістами управління сім’ї, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації опрацьовано сорок шість запитів про надання інформації. Запити стосувались питань фінансування неолімпійських видів спорту, залікових балів серед неолімпійських видів спорту по області за 2015-2016 роки, календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів області на 2016 рік, розмірів видатків обласного бюджету на оздоровлення дітей, роботи консультативно-дорадчих органів облдержадміністрації, заробітної плати, посадових обов’язків начальників управлінь облдержадміністрації, побудови/ремонту/реконструкції спортивних майданчиків, передання легкових автомобілів в якості гуманітарної допомоги інвалідам, дітям-інвалідам, відпочинку сімей учасників антитерористичної операції за рахунок державного бюджету, витрат на відрядження керівництва управління, реконструкції стадіону Полісся” тощо.

Детальніше: Звіт про розгляд запитів на інформацію, що надійшли на адресу управління сім’ї, молоді та спорту...

Інформація про задоволення запитів на інформацію

Протягом 2013 року до департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації надійшло чотири запити про надання інформації від юридичних осіб та два запити від фізичних осіб. В запитах порушувалися питання про надання інформацій щодо фінансової підтримки громадських організацій та інших інститутів громадянського суспільства за рахунок бюджетних коштів; заходи, вжиті на виконання доручень Президента України від 23.05.2012 р. “Щодо належного оздоровлення та відпочинку дітей у 2012 році, вирішення пріоритетних завдань, спрямованих на зміцнення здоров’я дітей”, від 25.08.2011 р. “Щодо належної організації забезпечення участі України в конкурсі на здобуття права проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2015 року з баскетболу”, Указу Президента України від 30.09.2010 р. № 927/2010 “Про заходи щодо розвитку системи виявлення та підтримки обдарованих і талановитих дітей та молоді”; протидію торгівлі людьми; оздоровлення дітей області в 2012-2013 роках.

Відповіді на запити надані у встановлений законодавством термін.

 

 

Відділ організаційної роботи

 

 

 

Про задоволення запитів на інформацію

На виконання Закону України “Про доступ до публічної інформації” наказом головного управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації від 23.04.2012 р. за № 224, зареєстрованим в головному управлінні юстиції в Житомирській області 18.05.2012 р. за № 11/1194, затверджено Порядок складання, подання запитів щодо надання публічної інформації, розпорядником якої є головне управління у справах сім’ї, молоді та спорту обласної державної адміністрації.

Детальніше: Про задоволення запитів на інформацію

ЗАПИТ НА ІНФОРМАЦІЮ

Додаток до Порядку
складання, подання запитів щодо надання публічної інформації, розпорядником якої є головне управління у справах сім’ї, молоді та спорту обласної державної адміністрації

Детальніше: ЗАПИТ НА ІНФОРМАЦІЮ

Звіт про розгляд запитів на інформацію

Протягом січня-вересня 2016 року спеціалістами управління сім’ї, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації опрацьовано 24 запити про надання інформації (протягом 9 місяців 2015 року – 15), з них 4 запити надійшли від фізичних осіб.

Запитувалась інформація про фінансування проведення новорічно-різдвяних заходів; кількість державних службовців, штатний розпис, вакантні посади; оплату праці працівників структурних підрозділів облдержадміністрації; склад координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при облдержадміністрації; перелік направлених на сплачених за рахунок місцевого, державного, позабюджетних фондів путівок на оздоровлення, відпочинок дітей області тощо.

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” відповіді на запити надані у встановлений термін.

Детальніше: Звіт про розгляд запитів на інформацію

Наказ № 224 від 23.04.2012 "Про затвердження Порядку складання, подання запитів щодо надання публічної інформації"

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Головне управління у справах сім'ї, молоді та спорту

НАКАЗ

Детальніше: Наказ № 224 від 23.04.2012 "Про затвердження Порядку складання, подання запитів щодо надання...

Звіт про надання публічної інформації

Протягом 2015 року до управління сім’ї, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації надійшов 21 запит про надання інформації, в тому числі 10 запитів від фізичних осіб. В запитах порушувалися питання: розміщення соціальної реклами, виготовленої на замовлення Житомирської облдержадміністрації; фінансування заходів громадських організацій, об’єднань; оздоровлення дітей пільгових категорій в 2015 році; про кількість інвалідів, пенсіонерів, які працюють в департаменті; про заробітну плату працівників облдержадміністрації; про заходи, спрямовані на протидію торгівлі людьми в області, та інші.

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” відповіді на запити надані у встановлений термін.

Детальніше: Звіт про надання публічної інформації

Закон України "Про доступ до публічної інформації"

З А К О Н    У К Р А Ї Н И

Про доступ до публічної інформації

Детальніше: Закон України "Про доступ до публічної інформації"