Доступ до публічної інформації
Головна банер

У разі використання матеріалів сайту посилання на www.ztums.gov.ua є обов'язковим

Про задоволення запитів на інформацію

На виконання Закону України “Про доступ до публічної інформації” наказом головного управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації від 23.04.2012 р. за № 224, зареєстрованим в головному управлінні юстиції в Житомирській області 18.05.2012 р. за № 11/1194, затверджено Порядок складання, подання запитів щодо надання публічної інформації, розпорядником якої є головне управління у справах сім’ї, молоді та спорту обласної державної адміністрації.

В 2011 році на адресу головного управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації надійшло три запити: два від фізичних осіб, один від юридичної особи. Запитувалася інформація про склад збірної держслужбовців Житомирської області, що брали участь в XIII Всеукраїнській спартакіаді (20-24.09.2011); надання інформації для проведення статистичного аналізу надання соціальних послуг; надання звіту колегії суддів I Відкритого чемпіонату Житомирської області з парашутного багатоборства.

В 2012 році на адресу головного управління надійшло сім запитів – чотири від юридичних осіб, три від фізичних осіб – про надання інформації про фінансування обласної федерації футболу; присвоєння почесного звання України “Мати-героїня”; оздоровлення дітей Житомирської області, які мають статус чорнобильців; дані щодо оздоровлення дітей області в 2010-2012 роках; збереження функціонального призначення дитячої оздоровчої бази відпочинку “Орлятко”; отримання житла переможцями, призерами Олімпійських, Паралімпійських ігор в Лондоні.

В I півріччі 2013 року до департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації надійшло три запити про надання інформації від юридичних осіб та два запити від фізичних осіб. В запитах порушувалися питання про надання інформацій щодо фінансової підтримки громадських організацій та інших інститутів громадянського суспільства за рахунок бюджетних коштів; заходи, вжиті на виконання доручень Президента України від 23.05.2012 р. “Щодо належного оздоровлення та відпочинку дітей у        2012 році, вирішення пріоритетних завдань, спрямованих на зміцнення здоров’я дітей”, від 25.08.2011 р. “Щодо належної організації забезпечення участі України в конкурсі на здобуття права проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2015 року з баскетболу”; протидію торгівлі людьми; оздоровлення дітей області в 2012-2013 роках.

Відповіді на запити надані у встановлений законодавством термін.

 

 

Відділ організаційної роботи