Новини

Останні новини

У Житомирі відзначили Міжнародний день студентського спорту тематичним флешмобом

У Житомирі відзначили Міжнародний день студентського спорту тематичним флешмобом, який проводився по всій країні 20 вересня о 12.30 год. В рамках заходу студенти вищих навчальних закладів отримали грамоти та подяки за свої спортивні здобутки від начальника управління сім’ї, молоді та спорту ОДА Світлани Гресь , переглянули концерт, після чого влаштували масове згинання та розгинання рук в упорі лежачи 22 рази. Флешмоб присвячувався двадцяти двом українським університетам, студенти яких стали чемпіонами і призерами тайбейської Універсіади 2017 року.

Детальніше: У Житомирі відзначили Міжнародний день студентського спорту тематичним флешмобом

Житомирській області - 80 років!

Запрошуємо на Всеукраїнський фестиваль «Олевська Республіка»

Управління сім’ї, молоді та спорту Житомирської обласної державної адміністрації запрошує 15 вересня 2017 року на Всеукраїнський фестиваль «Олевська республіка». 

Детальніше: Запрошуємо на Всеукраїнський фестиваль «Олевська Республіка»

В м.Коростишеві на стадіоні «Шахтар» у рамках Олімпійського тижня-2017 відбулося спортивно-мистецьке свято

16-17 вересня 2017 р. в м.Коростишеві на стадіоні «Шахтар» у рамках Олімпійського тижня-2017 відбулося спортивно-мистецьке свято, за програмою якого проведене урочисте відкриття Спартакіади школярів Житомирщини 2017/18 навч.року, змагання команд дівчат з футболу, змагання школярів з шахів, шашок, бадмінтону, настільного тенісу, а також змагання легкоатлетів з естафетного бігу у залік Спартакіади школярів. Учасників Спартакіади привітав заступник начальника управління сім’ї, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації Сергій Козловець.

Детальніше: В м.Коростишеві на стадіоні «Шахтар» у рамках Олімпійського тижня-2017 відбулося...

Шановні спортсмени, тренери, фахівці галузі фізичної культури і спорту, ветерани та шанувальники спорту!

Прийміть сердечні вітання з нагоди Дня фізичної культури та спорту,- свята здоров'я, сили, краси, і гарту! Спорт об´єднує українське суспільство, піднімає рівень національної свідомості та гідності, приносить радість усім прихильникам, вселяє надію на майбутні перемоги. Ваша наполеглива праця є складовою гармонійного розвитку нашого суспільства, запорукою престижу Житомирщини на всеукраїнському та міжнародному рівнях. Щиро дякуємо вам за активну діяльність, високу відповідальність, ентузіазм та цілеспрямованість.  Бажаємо міцного здоров´я, наполегливості, наснаги, та перемог! Нехай щастить! 

Детальніше: Шановні спортсмени, тренери, фахівці галузі фізичної культури і спорту, ветерани та...

Відбулася зустріч з найкращими спортсменами ЖДТУ

19 вересня з  нагоди Міжнародного дня студенстського спорту у Житомирському державному технологічному університеті відбулася зустріч з найкращими спортсменами навчального закладу. Начальник управління сім’ї, молоді та спорту ОДА Світлана Гресь  привітала усіх зі святом, побажала сил та наснаги на подальші спортивні здобутки та вручила подяки від управління сім'ї, молоді та спорту. 

Детальніше: Відбулася зустріч з найкращими спортсменами ЖДТУ

У Житомирі відбулися урочистості з нагоди Дня фізичної культури і спорту

Традиційно, кожну другу суботу вересня відзначається День фізичної культури і спорту. З нагоди професійного свята, 6 вересня в урочистій обстановці нагородили кращих спортсменів, тренерів та ветеранів спорту Житомирщини.

Вітали представників спорту заступник голови облдержадміністрації Ярослав Лагута, голова обласної ради Володимир Ширма, начальник управління сім’ї, молоді та спорту ОДА Світлана Гресь та голова Житомирського обласного відділення Національного Олімпійського комітету України Олександр Оніщук.

Детальніше: У Житомирі відбулися урочистості з нагоди Дня фізичної культури і спорту

Відкритий осінній чемпіонат України з велоспорту серед дівчат

07-10 вересня 2017 року у м. Тернопіль відбувся відкритий осінній чемпіонат України з велоспорту серед дівчат. Нашу область представляла спортсменка ОШВСМ Ященко Тетяна (тренери Столяр М.Г., Пархоменко Р.В.). Тетяна Ященко перемогла в індивідуальній гонці на час та гонці критеріум, в індивідуальній груповій гонці Тетяна посіла 3 місце.

Відбулася Всеукраїнська конференція “Молодіжна політика в умовах децентралізації"

04 вересня у Києві відбулася  Всеукраїнська конференція “Молодіжна політика в умовах децентралізації", в якій від Житомирщини взяли участь заступник голови Житомирської облдержадміністрації Ярослав Лагута та начальник управління сім´ї, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації Світлана Гресь.

Детальніше: Відбулася Всеукраїнська конференція “Молодіжна політика в умовах децентралізації"

Олександр Гонгальський - чемпіон світу з шашок-100!

З 24.08 по 03.09.2017 року у місті Кранєво (Болгарія) проходив чемпіонат світу з шашок-100 серед спортсменів інвалідів. Олександр Гонгальський представляв Житомирську область в складі національної збірної команди, захищаючи честь і прославляючи нашу Україну на даному форумі.  Наш спортсмен здобув чемпіонство як в особистому, так і командному заліках. Олександр виконав норматив Майстра спорту міжнародного класу (гросмейстер України), однак згідно умови Єдиної спортивної класифікації України з видів спорту інвалідів у разі виконання спортсменом кваліфікаційних норм та вимог вищого порядку йому присвоюється черговий спортивний розряд або спортивне звання. Тому Олександра також можна привітати з виконанням нормативу Майстра спорту України. 

Щиро вітаємо Олександра та бажаємо подальших спортивних звершень!

Детальніше: Олександр Гонгальський - чемпіон світу з шашок-100!

Успіхи спортсменів Житомирщини на командному чемпіонаті України з велоспорту

23-27 серпня 2017 року у м. Богуславі Київської області відбувся відкритий командний чемпіонат України з велоспорту на шосе в індивідуальній гонці, індивідуальній груповій гонці (чоловіки, жінки, юніори, юніорки).

Детальніше: Успіхи спортсменів Житомирщини на командному чемпіонаті України з велоспорту