Новини
Головна банер

У разі використання матеріалів сайту посилання на www.ztums.gov.ua є обов'язковим

Останні новини

У Житомирі відбулися фінальні обласні змагання Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя»

У Житомирі відбулися фінальні обласні змагання Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя» в залік Спортивних ігор школярів Житомирщини. Свято проводиться відділенням НОК України в Житомирській області спільно з управлінням сім’ї, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації та Комітетом з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України кожного навчального року. На церемонії відкриття змагань команди привітали голова відділення НОК України в Житомирській області Олександр Оніщук, ректор ЖДУ ім.І.Франка Галина Киричук, заступник начальника управління – начальник відділу фізичної культури та спорту Сергій Козловець та начальник Житомирського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Володимир Зорнік. Програма обласного етапу складалася з презентації команди, комбінованої естафети та вікторини. Захід спрямований на реалізацію одного із важливих напрямків діяльності Міжнародного олімпійського комітету – заохотити молодих людей всього світу  до спорту, сприйняти його філософію та жити за олімпійськими цінностями. Перше місце здобула команда з Коростеня,  другими фініфшували учасники з Новогуйвинська (Житомирський район), третя сходинка за Коростишівською ОТГ.

Детальніше: У Житомирі відбулися фінальні обласні змагання Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед...

Олександр Гонгальський став бронзовим призером чемпіонату Європи з шашок-64

Після відбіркових національних чемпіонатів країн світу з шашок-64, з 7-15 травня 2018 р. у м. Нидзиця (Польща) відбувся ЧЕМПІОНАТ ЄВРОПИ з шашок-64 (бразильська версія) серед спортсменів з обмеженими фізичними можливостями, де у складі збірної України серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату вже впевнено закріпився наш спортсмен, житомирянин, член збірної команди ЖРЦ «ІНВАСПОРТ», майстер спорту України - ОЛЕКСАНДР ГОНГАЛЬСЬКИЙ.

У загальному підсумку змагань Олександр посів восьме місце, а серед осіб з ураженням опорно-рухового апарату третє місце.

Детальніше: Олександр Гонгальський став бронзовим призером чемпіонату Європи з шашок-64

Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов з робочим візитом завітав на Житомирщину

17 травня під час робочої поїздки до Житомирської області Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов ознайомився з оновленою інфраструктурою дитячо-юнацької спортивної школи ім. В.О.Лонського у м. Бердичеві, поспілкувався з учасниками Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Джура-Десантник» та відвідав стадіони “Полісся” і "Спартак" (м.Житомир), які наразі реконструюються зокрема і за рахунок коштів ДФРР. Міністр закликав і надалі відроджувати спортивну інфраструктуру разом. 

Також під час візиту до дитячо-юнацької спортивної школи ім. В.О.Лонського Міністр вручив посвідчення заслуженого тренера України — тренеру з легкої атлетики Ігорю Лонському. Продовжуючи справу батька, І. Лонський двічі — у 2015 та 2017 роках — був визнаний кращим тренером країни. Серед кращих вихованців тренера - майстер спорту міжнародного класу Владислав Мазур, майстер спорту міжнародного класу з легкої атлетики Віктор Лонский, майстер спорту міжнародного класу з легкої атлетики Дмитро Нікітін.

Детальніше: Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов з робочим візитом завітав на Житомирщину

Відбулися фінальні змагання IX обласної спартакіади 2018 року серед збірних команд органів місцевого самоврядування

У Баранівці відбулися фінальні змагання IX обласної спартакіади 2018 року серед збірних команд органів місцевого самоврядування під девізом "Спорт об’єднує всіх в одну команду". На урочистому відкритті фіналістів вітали почесні гості, організатори, серед яких: голова Житомирської обласної ради Володимир Ширма, начальник управління сім’ї, молоді та спорту Житомирської ОДА Світлана Гресь та голова відділення НОК України в Житомирській області  Олександр Оніщук. У спартакіаді визначають кращих у таких видах спорту: волейбол, міні-футбол, теніс настільний, шашки, швидкі шахи. Переможцями у загальному заліку стала збірна команда Коростенської районної ради. Друге місце посіла команда Андрушівської районної ради, а третє – команда Житомирської міської ради. 

Детальніше: Відбулися фінальні змагання IX обласної спартакіади 2018 року серед збірних команд органів...

У Житомирі відбулася дискусія на тему: «Спорт як інвестиція в здоровий спосіб життя»

16 травня у Житомирі, в рамках І –го регіонального форуму «Житомирщина - територія можливостей», відбулася  дискусія на тему: «Спорт як інвестиція в здоровий спосіб життя». Захід проводився, в першу чергу, для майбутніх тренерів-викладачів.  Серед спікерів - Козловець С.М., Ревнівцев Б.О., Грибан Г.П., Хільченко А.І., Большаков О.С.  Головними темами дискусії стали: 

- збереження спортивного контингенту та розвиток олімпійських та не олімпійських видів спорту в Житомирській області, розвиток ігрових видів спорту;

- створення умов для забезпечення оптимальної рухової активності різних груп населення для зміцнення здоров’я з урахуванням інтересів, здібностей та індивідуальних особливостей кожного розвиток масового спорту;

- впровадження, розвиток та організація нових видів спорту в області та ін.

Детальніше: У Житомирі відбулася дискусія на тему: «Спорт як інвестиція в здоровий спосіб життя»

Станіслав Маслов виграв забіг на 1500 м, присвячений пам’яті срібного призера чемпіонату Європи Петра Анісіма

19 травня у Вінниці  проводили матчеву зустріч міст України «Сила міст – 5» та Кубку міста з бар’єрного бігу «Golden Hurdles»,  що були присвячені Дню Європи. В рамках спортивного легкоатлетичного свята відбувся забіг на 1500 м, присвячений пам’яті срібного призера чемпіонату Європи Петра Анісіма, в якому взяли участь кращі легкоатлети України. Ці змагання були одним із етапів відбору на чемпіонат Європи, який відбудеться у Берліні (Німеччина). У запеклій боротьбі на фініші перемогу та головний приз у розмірі 25 000 гривень здобув наш земляк, майстер спорту міжнародного класу Станіслав Маслов (3.41,29). Другу сходинку посів Олег Каяфа (3.41,97) , третім фінішував Володимир Киц (3.43,68).  Управління сім’ї, молоді та спорту Житомирської ОДА вітає спортсмена та його тренерів Зорніка В.Р. та Якимчук А.О. Зичимо подальших спортивних звершень та вдалого виступу на чемпіонаті Європи у Берліні.

Детальніше: Станіслав Маслов виграв забіг на 1500 м, присвячений пам’яті срібного призера чемпіонату Європи...

У Бердичеві відбувся чемпіонат Житомирської області з легкої атлетики серед дорослих, юніорів та юнаків

12 травня у Бердичеві відбувся чемпіонат Житомирської області з легкої атлетики серед дорослих, юніорів та юнаків. У змаганнях взяли участь 295 учасників. Спортсмени змагались в таких дисциплінах, як: біг 100м, 200м, 400м, 400м з/б, 800м, 1500м, 3000м, с\х 3000м, стрибки у висоту, стрибки у довжину, штовхання ядра, естафетний біг 4х100м, 4х400м. Всі призери та переможці змагань були нагороджені медалями та грамотами управління сім’ї, молоді та спорту Житомирської ОДА.

Переможцями  серед дорослих стали: Чорна Марина, Коваль Василь, Гонцовський Володимир, Хусаінова Дар’я, Черняєв Ілля, Мазур Владислав, Сухотська Юлія, Ляхов Василь, Бабич Ольга, Костічев Максим, Самсонюк Володимир, Чічкін Іван, Шульга В’ячеслав, Сухотська Юлія, Трибель Наталія
Переможцями змагань серед юнаків та дівчат: Корнійчук Володимир, Носок Владислав, Беззубець Катерина, Климчук Дарина, Мицик Олександр, Луцков Олександр, Кузінський Юрій, Матвієнко Аліса, Поліщук Вікторія, Захарчук Анна, Пархомчук Олексій, Куцан Інна, Подольчук Аліна, Петрук Роман, Прищепчук Руслан, Козачок Дарина, Іщук Дмитро, Таран Богдан, Матвієнко Аліса, Шевчук Аліна, Василенко Аріана.

 

 

Відбувся ІІ обласний конкурс «Знаємо, пам’ятаємо, віримо…», присвячений Дню Героїв України

У Житомирській міській гуманітарній гімназії №23 ім. М. Очерета, за підтримки управління сім'ї, молоді та спорту Житомирської ОДА відбувся ІІ обласний конкурс «Знаємо, пам’ятаємо, віримо…», присвячений Дню Героїв України.

Конкурс проводився у трьох номінаціях:

- Конкурс дитячих малюнків «Знаємо, пам’ятаємо, віримо…» (конкурсанти 12-14 років);
- Конкурс літературних творів «Знаємо, пам’ятаємо, віримо…» (категорія конкурсантів 12-14 років і категорія конкурсантів 15-17 років);
- Конкурс історичних досліджень «Герої України – жителі мого району» (конкурсанти 12-17 років).

На відкритті конкурсної програми з вітальним словом виступила начальник управління сім'ї, молоді та спорту Житомирської ОДА Світлана Гресь, яка подякувала усім учасникам та побажала подальших творчих успіхів, невичерпного натхнення та віри у свої сили.

Детальніше: Відбувся ІІ обласний конкурс «Знаємо, пам’ятаємо, віримо…», присвячений Дню Героїв України

У Житомирі проходить Всеукраїнська військово-патріотична гра «Сокіл» ("Джура")

У Житомирі проходить Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура»), «Джура – Десантник», в якій беруть участь близько 200  учасників. В рамках заходу 14 травня учасники гри вшанували пам’ять провідних діячів ОУН – Миколи Сціборського, Омеляна Сеника та житомирського поета, археолога, ідеолога українського націоналізму Олега Ольжича. Вчитель історії школи №12 м.Житомира та боєць добровольчого батальйону "Айдар" Михайло Сліпченко дав коротку  довідку щодо історичних постатей, після чого присутні виконали на їх честь державний славень. Організатори гри - Міністерство молоді та спорту України спільно із управлінням сім'ї, молоді та спорту Житомирської ОДА за підтримки Міністерства оборони України.

Детальніше: У Житомирі проходить Всеукраїнська військово-патріотична гра «Сокіл» ("Джура")

У Новограді-Волинському проходить VII Всеукраїнський турнір з волейболу пам'яті Григорія Ніколайчука

У Новограді-Волинському проходить VII Всеукраїнський турнір з волейболу пам'яті Ніколайчука Г.В., який відбувається за підтримки  голови федерації волейболу Житомирської області Володимира Ширми, управління сім'ї, молоді та спорту Житомирської ОДА, управління у справах сім'ї, молоді, фізичної культури та спорту Новоград-Волинської міської ради та вихованців Григорія Ніколайчука - голови відділення НОК України в Житомирській області Олександра Оніщука та старшого тренера ДЮСШ № 1 м. Житомира Вадима Кравченка. Оскільки турнір є відкритим, то участь в ньому можуть брати волейболісти з усієї України. Цьогоріч у змаганнях беруть участь команди з Луцька, Києва, Білої Церкви, Тернополя, Хмельницької та Житомирської областей.

Довідково:
Григорій Ніколайчук майже 20 років пропрацював тренером-викладачем ДЮСШ № 1 м. Житомира (відділення волейболу), підготувавши велику кількість спортсменів високого класу, серед яких і чемпіон світу з волейболу – Сергій Козлюк.

Детальніше: У Новограді-Волинському проходить VII Всеукраїнський турнір з волейболу пам'яті Григорія Ніколайчука

У Житомирі відбувся благодійний розважально-музичний фестиваль «Крила»

У Житомирі відбувся благодійний розважально-музичний фестиваль «Крила». В рамках заходу пройшов також Всеукраїнський фестиваль з веслування на човнах драконах “Крила”. Свято відбулося за підтримки управління сім'ї, молоді та спорту Житомирської обласної державної адміністрації, управління культури Житомирської міської ради, управління культури та туризму Житомирської обласної державної адміністрації.

Участь у відкритті заходу взяли секретар Житомирської міської ради Наталія Чиж, начальник управління сім'ї, молоді та спорту Житомирської ОДА Світлана Гресь, в.о. начальника управління культури і туризму ОДА Тетяна Парфентієва. 

В рамках заходу організатори  збирали кошти на відновлення пасажирського літака Ту-104-а в парку ім. Ю. Гагаріна.

Детальніше: У Житомирі відбувся благодійний розважально-музичний фестиваль «Крила»