Адміністративні послуги
Головна банер

У разі використання матеріалів сайту посилання на www.ztums.gov.ua є обов'язковим

Інформаційна картка адміністративної послуги надання згоди на виїзд дітей за кордон на відпочинок і оздоровлення

 

Інформація про суб’єкта надання адміністративної послуги

1.

Місцезнаходження суб’єкта надання адміністративної послуги

10014, м. Житомир, вул. М.Бердичівська, 25, каб.72

2.

Інформація щодо режиму роботи суб’єкта надання адміністративної послуги

Понеділок – четвер 9.00 – 18.15

П’ятниця 9.00 – 17.00

Обід 13.00 – 14.00

3.

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт суб’єкта надання адміністративної послуги

(0412)-47-44-13

 e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги

4.

Закони України

 

5.

Акти Кабінету Міністрів України

Постанова Кабінету Міністрів України від 21.12.2005 № 1251

«Про затвердження Порядку організації виїзду дітей за кордон на відпочинок та оздоровлення»

6.

Акти центральних органів виконавчої влади

(назва, дата та номер, пункт)

7.

Акти місцевих органів виконавчої влади/ органів місцевого самоврядування

(назва, дата та номер, пункт)                                                                    

Умови отримання адміністративної послуги

8.

Підстава для одержання адміністративної послуги

виїзд дітей за кордон на відпочинок та оздоровлення

9.

Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги, а також вимоги до них

1. Клопотання на ім’я директора департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації про надання згоди на виїзд на відпочинок, оздоровлення за кордон, в якому зазначається дата виїзду та дата повернення групи, кількість дітей, організація, що запрошує, країна та місце перебування за кордоном, організація, яка здійснює страхування дітей, умови перевезення дітей до місця відпочинку і додому. (завіряється організатором поїздки, заступником голови райдержадміністрації, міськвиконкому)

2. Копія Договору про надання послуг у сфері відпочинку та оздоровлення дітей і запрошення (українською мовою) (завіряється організатором поїздки)

3. Копія Договору про надання послуг у сфері відпочинку та оздоровлення дітей і запрошення (мовою держави, до якої виїжджають діти) (копія завіряється організатором)

4. Копія запрошення (українською мовою), в якому обов’язково зазначаються строки виїзду групи дітей за кордоні повернення їх в Україну, умови проживання, харчування, програма перебування дітей за кордоном, а також інші додаткові послуги(копія завіряється організатором)

5. Копія запрошення (мовою держави, до якої виїжджають дітей), в якому обов’язково зазначаються строки виїзду групи дітей за кордоні повернення їх в Україну, умови проживання, харчування, програма перебування дітей за кордоном, а також інші додаткові послуги (копія завіряється організатором)

6. Копії проїзних документів дитини(копія завіряється організатором)

7. Копія міжнародного страхового полісу медичної допомоги та страхування від нещасного випадку дітей і супроводжуючих осіб, що забезпечує покриття всіх можливих витрат у разі виникнення потреби в наданні медичної допомоги в країні перебування (копія завіряється організатором).

8. Договір страхування, або його копія, що завіряється організатором, з перекладом істотних умов договору страхування поліса, що завіряється офіційно

9. Копія договору з транспортним підприємством, що має ліцензію (згоду) на право здійснювати міжнародні перевезення пасажирів, підтвердження про бронювання місць, гарантійний лист іноземного перевізника, інші документи

10. У разі, коли відстань до місця відпочинку чи оздоровлення, до якого здійснюється з використанням автотранспортних засобів, перевищує 1000 кілометрів, документальне підтвердження зупинки для ночівлі у пристосованому для цього місці

11. Список групи дітей, що виїжджають за кордон на відпочинок та оздоровлення, в якому зазначаються прізвище, ім’я, по батькові дитини, дата народження, домашня адреса, телефон батьків (опікунів, піклувальників, прийомних батьків, батьків-вихователів), навчальний заклад, у якому дитина навчається (утримується), номер проїзного документа дитини українською мовою із зазначенням прізвища та імені дитини латинськими літерами (так, як в закордонному паспорті)

12. Копія статуту організатора поїздки (обов’язково зазначено право на організацію оздоровлення чи відпочинку дітей за кордоном

13. Копія свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи-організатора поїздки

14. ОРИГІНАЛ згоди обох батьків (опікунів, піклувальників, прийомних батьків, батьків-вихователів) дитини на її виїзд за кордон (повертається організатору після звірки з копією)

15. Копія згоди обох батьків (опікунів, піклувальників, прийомних батьків, батьків-вихователів) дитини на виїзд за кордон

16. У випадку, коли відсутній один з батьків – оригінали (повертаються організатору після звірки з копією) та копії підтверджуючих документів (свідоцтво про смерть, довідка  з відділу РАГС, що батько записаний зі слів матері, рішення суду про позбавлення батьківських прав, рішення суду про визначення безвісти відсутнім)

17. У випадку, коли прізвище дитини та прізвище одного з батьків різні – оригінали (повертається організатору після звірки з копією) та копії підтверджуючих документів (свідоцтво про народження, свідоцтво про шлюб, свідоцтво про зміну прізвища, свідоцтво про розірвання шлюбу)

18. У випадку, коли їдуть діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування – оригінали (повертається організатору після звірки з копією) та копії підтверджуючих документів (рішення про встановлення опіки, піклування)

19. Копії медичних довідок встановленого зразку (№ 079-1/0)

20. У разі, коли виїзд дітей за кордон здійснюється у країну з особливими кліматичними умовами, організатор поїздки вживає додаткових медичних заходів (щеплення, вакцинація тощо), що підтверджується відповідною медичною довідкою

21. Оригінал наказу організатора про призначення супроводжуючих осіб, на яких покладається відповідальність за життя та здоров’я дітей і повернення їх в Україну. (1 супроводжуючих на 15 дітей, при авіаперевезенні 1 супроводжуючий на 25 дітей) із зазначенням керівника групи, перекладача відповідно до мови країни перебування, медичного працівника.

22. Коли діти їдуть наземним транспортним засобом – до складу групи обов’язково включається медичний працівник, кваліфікація якого підтверджується відповідним записом у трудовій книжці та дипломом про освіту (копії)

23. Керівником групи дітей, що виїжджають за кордон на відпочинок та оздоровлення, може бути призначена особа, яка має досвід роботи з дітьми не менше ніж три роки. Кваліфікація підтверджується відповідним записом у трудовій книжці (копії).

24. Письмове зобов’язання про надання протягом п’яти днів оригіналу та копії списку групи дітей з відмітками про перетинання державного кордону до головного управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації (на ім’я начальника управління).

25. Оригінали погодження з навчальним закладом, в якому дитина навчається (утримується) та управління освіти та науки облдержадміністрації (при виїзді групи на відпочинок та оздоровлення у навчальний період)

10.

Порядок та спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

Для отримання згоди на виїзд групи дітей за кордон на
відпочинок  та  оздоровлення до департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації,  не  менше  ніж  за  15  днів до виїзду
організатором,  крім  тих, що провадять туристичну операторську та
туристичну агентську діяльність, подаються або надсилаються поштою
заява документи передбаченів пункті 9 картки

11.

Платність (безоплатність) надання адміністративної послуги

безоплатно 

 

У разі платності:

11.1

Нормативно-правові акти, на підставі яких стягується плата

(назва та реквізити нормативно-правового акту)

11.2.

Розмір та порядок внесення плати (адміністративного збору) за платну адміністративну послугу

 

11.3.

Розрахунковий рахунок для внесення плати

 

12.

Строк надання адміністративної послуги

До 15 днів.

 У  разі  відмови  у погодженні списку дітей або наданні згоди  організатору в п'ятиденний строк надається вмотивована відповідь 

13.

Перелік підстав для відмови у наданні адміністративної послуги

Відсутність документів передбаченихв пункті 9 картки

14.

Результат надання адміністративної послуги

Надання згоди на виїзд дітей за кордон на відпочинок та оздоровлення 

15.

Способи отримання відповіді (результату)

Особисто представником організатора 

16.

Примітка

Після   повернення   групи  дітей  в  Україну  організатор протягом  п'яти  днів  подає  список  та  згоду  з  відмітками про перетинання  державного  кордону та їх завірені копії відповідному органу, який видав згоду на виїзд групи дітей за кордон.
 Завірені організатором копії списку та згоди з відмітками про перетинання  державного  кордону  залишаються в департаменті, який видав згоду  на  виїзд  групи дітей за кордон. Оригінали списку та згоди зберігаються в організатора протягом трьох років.