Про проходження перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади"
Головна банер

У разі використання матеріалів сайту посилання на www.ztums.gov.ua є обов'язковим

Проходження перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади", Єрмошиним Ігорем Івановичем

 

ДОВІДКА
про результати перевірки, передбаченої
Законом України “Про очищення влади”

 

Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п’ятої статті 5 Закону України “Про очищення влади” та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 р. № 563,

управлінням сім’ї, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації

проведено перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, щодо

Єрмошина Ігоря Івановича,

10.02.1969 року народження,

провідного спеціаліста відділу молодіжної та сімейної політики управління

Для проведення перевірки подавалися копії заяви спеціаліста про проведення перевірки, передбаченої Законом України “Про очищення влади”, декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2014 рік, паспорта, реєстраційного номера облікової картки платника податків, трудової книжки.

Запит про надання відомостей щодо Єрмошина І. І. надсилався до Бердичівської об’єднаної державної податкової інспекції головного управління Державної фіскальної служби України у Житомирській області.

Бердичівська об’єднана державна податкова інспекція головного управління Державної фіскальної служби України у Житомирській області у висновку про результати перевірки достовірності відомостей, передбачених пунктом 2 частини 5 статті 5 Закону України “Про очищення влади” (08.10.2015 № 639/10/703), повідомила наступне.

Запити про надання відомостей про Єрмошина І. І. надсилалися до

Державного агентства земельних ресурсів України;

Державної інспекції України з безпеки на морському та річковому транспорті;

Бердичівського центру надання послуг, пов’язаних з використанням автотранспортних засобів, УДАІ в Житомирській області;

Відділу реєстрації платників та електронних сервісів Бердичівської ОДПІ щодо надання інформації про суми отриманих доходів на території України.

За результатами розгляду запитів:

  1. Згідно сайту Державної авіаційної служби України www.avia.gov.ua та листа Державіаслужби від 20.02.2015 № 1.22-3321 станом на 01.01.2015 р. повітряні судна за Єрмошиним І. І. не зареєстровані.
  2. Станом на 08.10.2015 р. відомості від Державної інспекції України з безпеки на морському та річковому транспорті не надійшли.
  3. Станом на 01.01.2015 р. згідно листів департаменту доходів і зборів з фізичних осіб ДФС України від 05.06.2015 № 19924/7/99-99-17-05-01-17 та Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку в переліку фізичних осіб/реєстраційних номерів облікових карток платників податків – фізичнох осіб, які мали у власності (іншому праві користування) значні пакети акцій (10 відсотків і більше статутного капіталу) емітентів, станом на 31.12.2013/31.12.2014 років за Єрмошиним І. І. у власності (іншому праві користування) не значаться.
  4. Станом на 08.10.2015 р. відомості від Державного агентства земельних ресурсів України (територіальних органів Держземагентства) не надійшли.

В декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2014 рік у розділі III “Відомості про нерухоме майно” Єрмошиним І. І. задекларовано земельні ділянки за адресами: Житомирська область, Житомирський район, с. Світин, вул. Садова, буд. 5а площею 1390 кв. м.; Житомирська область, Житомирський район, Глибочицька сільська рада, с.т. “Берізка-1” площею 1000 кв. м.

Згідно бази даних АС “Податковий блок” у власності Єрмошина І. І. земельні ділянки не зареєстровано.

Відповідно до свідоцтва про право власності на земельну ділянку № 29624133 від 18.11.2014 р. площа земельної ділянки за адресою: Житомирська область, Житомирський район, с. Світин, вул. Садова, буд. 5а становить 1426 кв. м. Відповідно до державного акта на право власності земельної ділянки серія ЯМ 549560, який виданий на підставі розпорядження голови Житомирської районної державної адміністрації від 03.03.2012 р. № 256, площа земельної ділянки за адресою: Житомирська область, Житомирський район, Глибочицька сільська рада, с.т. “Берізка-1” становить 1000 кв. м.

Розбіжність між площею земельної ділянки за адресою: Житомирська область, Житомирський район, с. Світин, вул. Садова, буд. 5а, задекларованою в декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2014 рік у розділі III “Відомості про нерухоме майно”, та зазначеною в свідоцтві про право власності на земельну ділянку № 29624133 від 18.11.2014 р. становить 36 кв. м. Згідно наданого письмового пояснення Єрмошина І. І. в декларації помилково невірно вказано площу земельної ділянки, оскільки дані про площу Єрмошин І. І. писав по пам’яті, а не з документів.

5. Бердичівський центр надання послуг, пов’язаних з використанням автотранспортних засобів, УДАІ в Житомирській області повідомив, що за Єрмошиним І. І. транспортні засоби не зареєстровано.

В декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2014 рік у розділі IV “Відомості про транспортні засоби” Єрмошиним І. І. транспортні засоби не задекларовано.

6. Відомості з центральної бази даних Державного реєстру фізичної осіб ДФС України про суми виплачених доходів на території України підтверджують вказані дані в підрозділі А розділу II декларації за 2014 рік.

7. Згідно бази даних Реєстраційної служби Бердичівського міського управління юстиції у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно станом на 01.01.2015 р. за Єрмошиним І. І. зареєстровано земельну ділянку за адресою: Житомирська область, Житомирський район, с. Світин, вул. Садова, буд. 5а площеню 0,0,1426 га.

В декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2014 рік у розділі III “Відомості про нерухоме майно” Єрмошиним І. І. задекларовано дві квартири, а саме: за адресами: м. Житомир, вул. Київська, буд. 17, кв. 44 площею 63 кв. м.; Житомирська область, м. Бердичів, вул. Леніна, буд. 57, кв. 94 площею 43 кв. м., які не належать на правах власності Єрмошину І. І., а знаходяться у користуванні.

За результатами проведеної перевірки Єрмошина І. І., з урахуванням письмового пояснення та підтвердних документів Єрмошина І. І. встановлено, що Єрмошиним І. І. у декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік вказано достовірні відомості щодо наявності майно, набутого Єрмошиним І. І. за час перебування на посадах, визначених у пунктах 1-10 частини першої статті 2 Закону України “Про очищення влади”, які відповідають наявній податковій інформації про майно Єрмошина І. І.

За результатами проведеної перевірки Єрмошина І. І., з урахуванням письмового пояснення та підтвердних документів Єрмошина І. І. встановлено, що вартість майна, вказаного Єрмошиним І. І. у декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік, набутого Єрмошиним І. І. за час перебування на посадах, визначених у пунктах 1-10 частини першої статті 2 Закону України “Про очищення влади”, відповідає наявній податковій інформації про доходи, отримані Єрмошиним І. І. із законних джерел.

За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Єрмошина І. І. не застосовуються заборони, передбачені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”.

Головний спеціаліст відділу фінансової та організаційної роботи                              Т. І. Вознюк