Про проходження перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади"
Головна банер

У разі використання матеріалів сайту посилання на www.ztums.gov.ua є обов'язковим

Проходження перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади", Куксою Русланом Володимировичем

 

ДОВІДКА
про результати перевірки, передбаченої Законом України “Про очищення влади”

 

Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п’ятої статті 5 Закону України “Про очищення влади” та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 р. № 563,

управлінням сім’ї, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації

проведено перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, щодо

Кукси Руслана Володимировича,

25.10.1990 року народження, 

провідного спеціаліста відділу фінансової та організаційної роботи управління

Для проведення перевірки подавалися копії заяви спеціаліста про проведення перевірки, передбаченої Законом України “Про очищення влади”, декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2014 рік, паспорта, реєстраційного номера облікової картки платника податків, трудової книжки.

Запит про надання відомостей щодо Кукси Р. В. надсилався до Любарського відділення Чуднівської об’єднаної державної податкової інспекції головного управління Державної фіскальної служби України у Житомирській області.

Любарське відділення Чуднівської об’єднаної державної податкової інспекції у висновку про результати перевірки достовірності відомостей, передбачених пунктом 2 частини 5 статті 5 Закону України “Про очищення влади” (06.10.2015 № 743/10/17-15), повідомила наступне.

Запити про надання відомостей про Куксу Р. В. надсилалися до

Державного агентства земельних ресурсів України;

Реєстраційної служби Любарського районного управління юстиції Житомирської області (за результатами розгляду запитів повідомили 02.09.2015 р.);

Чуднівського центру надання послуг, пов’язаних з використанням автотранспортних засобів, УДАІ в Житомирській області (за результатами розгляду запитів повідомили 23.09.2015 р.).

Від Державного агентства земельних ресурсів України відповідь не надійшла.

За результатами розгляду запитів:

За результатами проведеної перевірки Кукси Р. В. та підтвердних документів (за наявності) встановлено, що Куксою Р. В. у декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік вказано достовірні відомості щодо наявності майна (майнових прав), набутого Куксою Р. В. за час перебування на посадах, визначених у пунктах 1-10 частини першої статті 2 Закону України “Про очищення влади”, які відповідають наявній податковій інформації про майно (майнові права) Кукси Р. В.

За результатами проведеної перевірки Кукси Р. В. та підтвердних документів (за наявності) також встановлено, що вартість майна (майнових прав), вказаного (вказаних) Куксою Р. В. у декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік, набутого (набутих) Куксою Р. В. за час перебування на посадах, визначених у пунктах 1-10 частини першої статті 2 Закону України “Про очищення влади”, відповідає наявній податковій інформації про доходи, отримані Куксою Р. В. із законних джерел.

За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Кукси Р. В. не застосовуються заборони, передбачені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”.

Головний спеціаліст відділу фінансової та організаційної роботи                         Т. І. Вознюк