Розвиток громадянського суспільства
Головна банер

У разі використання матеріалів сайту посилання на www.ztums.gov.ua є обов'язковим

Про забезпечення матеріального стимулювання провідних спортсменів області та їх тренерів

ПРОЕКТ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови обласної державної адміністрації

 

 Про забезпечення матеріального

стимулювання провідних спортсменів

області та їх тренерів

 

З метою подальшого стимулювання спортсменів і тренерів області у підготовці та участі у всеукраїнських та міжнародних змаганнях, відповідно до рішень Житомирської обласної ради від 15.12.2011 № 328 «Про обласну комплексну програму розвитку фізичної культури і спорту на 2012-2016 роки», від 19.09.2013 № 962 «Про хід виконання обласної комплексної програми розвитку фізичної культури і спорту на 2012-2016 роки»:

 

1. Затвердити Положення про стипендії Житомирської обласної державної адміністрації для провідних спортсменів області у новій редакції, що додається.

 

2. Затвердити нормативи матеріальної винагороди спортсменам області та їх тренерам за результатами виступів на змаганнях у новій редакції, що додається.

 

         3. Визнати такими, що втратили чинність, розпорядження голови облдержадміністрації від 15.05.2008 № 178 «Про забезпечення матеріального стимулювання провідних спортсменів області та їх тренерів з метою належної підготовки та участі в Олімпійських, Паралімпійських, Дефлімпійських іграх, Всесвітніх універсіадах, чемпіонатах світу та Європи» (із змінами внесеними розпорядженням голови облдержадміністрації від 09.06.2008 № 215) , від 01.03.2010 № 38 «Про забезпечення матеріального стимулювання спортсменів області – кандидатів на участь в Олімпійських іграх».

 

                4. Це розпорядження набирає чинності після його державної реєстрації, але не раніше дня офіційного опублікування.

 

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Долгих Я.Д.

 

 

 

Голова адміністрації                                                  С.М.Рижук