Розвиток громадянського суспільства
Головна банер

У разі використання матеріалів сайту посилання на www.ztums.gov.ua є обов'язковим

ПОЛОЖЕННЯ про стипендії Житомирської обласної державної адміністрації для перспективних, обдарованих спортсменів та кандидатів на участь в Олімпійських іграх

ЗАТВЕРДЖЕНО

Розпорядження голови

 облдержадміністрації

 

  ПОЛОЖЕННЯ

про стипендії Житомирської обласної державної адміністрації

для перспективних, обдарованих спортсменів та кандидатів на участь в Олімпійських іграх

 

         1. Стипендії обласної державної адміністрації для перспективних, обдарованих спортсменів та кандидатів на участь в Олімпійських іграх   (далі - стипендії) призначаються спортсменам відповідно до пункту 30 заходів,  затверджених рішенням Житомирської обласної ради від 15.12.2011 №328 «Про обласну комплексну програму розвитку фізичної культури і спорту на 2012-2016 роки", з метою стимулювання їх спортивного удосконалення та успішних виступів на всеукраїнських та міжнародних змаганнях, поліпшення їх соціальних та побутових умов.

 

         2. Починаючи з 1 січня 2014 року встановлюється 60 щомісячних стипендій у розмірі

         10 стипендій по 2000 грн.;

         10 стипендій по 1400 грн.;

         10 стипендій по   700 грн.;

         10 стипендій по   500 грн.;

         10 стипендій по   400 грн.;

         10 стипендій по   300 грн.

 

         3. Стипендії призначаються щороку за станом на 1 січня, залежно від результатів участі у змаганнях, на конкурсних засадах за рахунок коштів обласного бюджету, передбачених на утримання та розвиток галузі фізичної культури і спорту, і виплачуються департаментом сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації.

         Виплата стипендій може переглядатися упродовж року відповідно до рівня спортивних результатів участі у змаганнях, припинятися у разі порушення спортсменом навчально-тренувального процесу, зниження спортивних результатів або дискваліфікації спортсмена та призначатися іншому спортсмену департаментом сім’ї, молоді та спорту на конкурсних засадах відповідно до умов цього Положення.

 

         4. На одержання стипендій висуваються спортсмени із складу збірних команд області. Обов’язковою умовою для встановлення стипендії є здобуття спортсменом у поточному спортивному сезоні 1-6 місць на Олімпійських іграх, чемпіонатах світу, Європи, України серед дорослих, молоді або юніорів; у фінальних змаганнях Кубків України, Європи, світу серед дорослих з олімпійських видів спорту.

 

         5. Висунення спортсменів-кандидатів на здобуття стипендії проводять  тренери збірних команд області та окремих спортсменів, голови обласних спортивних федерацій (осередків Всеукраїнських спортивних федерацій), керівники фізкультурно-спортивних установ та організацій. Спортсмен може висунути свою кандидатуру на встановлення стипендії самостійно.

         Конкурсний відбір серед спортсменів-кандидатів на здобуття стипендії здійснює комісія, персональний склад якої, умови, порядок проведення конкурсу визначає департамент сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації.

         За результатами конкурсу комісія готує пропозиції щодо встановлення стипендій.

 

         6. Наказ про встановлення стипендій видається директором департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації.

 

 

 

        

Заступник голови – керівник

апарату адміністрації                                                          О.А.Никитюк