Розвиток громадянського суспільства
Головна банер

У разі використання матеріалів сайту посилання на www.ztums.gov.ua є обов'язковим

Визначено кандидатури на отримання стипендії облдержадміністрації

Відповідно до положення про стипендії Житомирської обласної державної адміністрації обдарованій молоді, затвердженого розпорядженням голови облдержадміністрації від 11.10.2013 р. № 321, щороку з метою підтримки обдарованої молоді, створення умов для виховання інтелектуальної, творчої еліти області, стимулювання молодих людей на досягнення високих результатів у навчанні, спорті, творчих здобутків в науково-дослідницькій діяльності, літературі, мистецтві установлюються 20 стипендій облдержадміністрації по 500,00 гривень кожна.

З метою проведення консультацій з громадськістю щодо питання визначення кандидатів на отримання стипендії облдержадміністрації департаментом сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації 6 червня 2014 року ініційовано проведення засідання експертної комісії з призначення стипендій Житомирської обласної державної адміністрації обдарованій молоді, на яке були запрошені представники молодіжних громадських організацій.

Проведенню засідання передувало обговорення кандидатур на призначення стипендії голови облдержадміністрації представниками обласних молодіжних організацій в травні-червні 2014 року, на якому розглядалося також питання внесення кандидатур до складу обласної координаційної ради з питань молодіжної політики.

На розгляд експертної комісії надійшли подання від управлінь освіти і науки, культури облдержадміністрації, Житомирського державного технологічного університету, Житомирського агроекологічного університету, обласної дитячо-юнацької спортивної школи “Авангард”.

За результатами обговорення та голосування членів експертної комісії прийнято рішення внести на розгляд голови обласної адміністрації наступні кандидатури на отримання стипендії облдержадміністрації:

в номінації за наукові досягнення:

Василенко Олег

Глінчевська Олена

Даніловська Анастасія

Кратюк Олександр

Левченко Ірина

Папірник Андрій

Трокоз Володимир

 

в номінації за творчі досягнення:

Бардаш Вадим

Бугайчук Наталія

Космач Марія

Носок Сергій

Яремчук Яніна

 

в номінації за спортивні досягнення:

Матвейчук Крістіна

Мохорт Олександра

Наумова Анна

Прохорчук Олексій

Хоречко Валерій

 

в номінації за внесок у забезпечення розвитку молодіжного руху:

Грицанюк Ілля

Коцюба Ірина

Суський Костянтин

 Вітаємо обдаровану молодь області, бажаємо успіхів, особистісного зростання!