Сім'я

Останні новини

У Житомирі відзначили Міжнародний день студентського спорту тематичним флешмобом

У Житомирі відзначили Міжнародний день студентського спорту тематичним флешмобом, який проводився по всій країні 20 вересня о 12.30 год. В рамках заходу студенти вищих навчальних закладів отримали грамоти та подяки за свої спортивні здобутки від начальника управління сім’ї, молоді та спорту ОДА Світлани Гресь , переглянули концерт, після чого влаштували масове згинання та розгинання рук в упорі лежачи 22 рази. Флешмоб присвячувався двадцяти двом українським університетам, студенти яких стали чемпіонами і призерами тайбейської Універсіади 2017 року.

Детальніше: У Житомирі відзначили Міжнародний день студентського спорту тематичним флешмобом

Житомирській області - 80 років!

Відбулася зустріч з найкращими спортсменами ЖДТУ

19 вересня з  нагоди Міжнародного дня студенстського спорту у Житомирському державному технологічному університеті відбулася зустріч з найкращими спортсменами навчального закладу. Начальник управління сім’ї, молоді та спорту ОДА Світлана Гресь  привітала усіх зі святом, побажала сил та наснаги на подальші спортивні здобутки та вручила подяки від управління сім'ї, молоді та спорту. 

Детальніше: Відбулася зустріч з найкращими спортсменами ЖДТУ

В м.Коростишеві на стадіоні «Шахтар» у рамках Олімпійського тижня-2017 відбулося спортивно-мистецьке свято

16-17 вересня 2017 р. в м.Коростишеві на стадіоні «Шахтар» у рамках Олімпійського тижня-2017 відбулося спортивно-мистецьке свято, за програмою якого проведене урочисте відкриття Спартакіади школярів Житомирщини 2017/18 навч.року, змагання команд дівчат з футболу, змагання школярів з шахів, шашок, бадмінтону, настільного тенісу, а також змагання легкоатлетів з естафетного бігу у залік Спартакіади школярів. Учасників Спартакіади привітав заступник начальника управління сім’ї, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації Сергій Козловець.

Детальніше: В м.Коростишеві на стадіоні «Шахтар» у рамках Олімпійського тижня-2017 відбулося...

Відкритий осінній чемпіонат України з велоспорту серед дівчат

07-10 вересня 2017 року у м. Тернопіль відбувся відкритий осінній чемпіонат України з велоспорту серед дівчат. Нашу область представляла спортсменка ОШВСМ Ященко Тетяна (тренери Столяр М.Г., Пархоменко Р.В.). Тетяна Ященко перемогла в індивідуальній гонці на час та гонці критеріум, в індивідуальній груповій гонці Тетяна посіла 3 місце.