Сім'я
Головна банер

У разі використання матеріалів сайту посилання на www.ztums.gov.ua є обов'язковим

Останні новини

Сайт управління

Сайт управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської ОДА знаходиться за адресою:

http://www.usms.zt.gov.ua

Детальніше: Сайт управління

Микола Жабняк здобув нагороди на Кубку України з легкоатлетичних метань серед паралімпійців

У м. Бахмуті (Донецької області) 23-26 травня відбувся Кубок України з легкоатлетичних метань серед спортсменів з вадами зору, розумового і фізичного розвитку та ураженнями опорно-рухового апарату.

Детальніше: Микола Жабняк здобув нагороди на Кубку України з легкоатлетичних метань серед паралімпійців

У Новограді-Волинському відбувся Олімпійський день

У Новограді-Волинському за ініціативи Національного олімпійського комітету України відбувся Олімпійський день, у якому взяли участь більше 200 учасників. Захід проводиться щороку майже в 200 країнах світу і присвячується дню створення Міжнародного Олімпійського Комітету (23 червня 1894 року). Головна мета -популяризація олімпійського руху, фізичної культури і спорту, пропаганда здорового способу життя. Це свято дало старт масовим спортивним заходам, які розпочалися на Житомирщині у травні і будуть продовжуватись протягом червня у містах, районах та об’єднаних територіальних громадах області, навчальних закладах, оздоровчих таборах і трудових колективах. У рамках олімпійського заходу діти з навчальних закладів, у тому числі і дошкільних,  брали участь у забігах на різні дистанції. Учасників змагань привітали начальник управління сім’ї, молоді та спорту Житомирської ОДА Світлана Гресь та голова відділення НОК України в Житомирській області Олександр Оніщук. Організатори святкового спортивного дійства - відділення НОК України в Житомирській області, управління сім'ї, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації та Комітет з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України. 

Детальніше: У Новограді-Волинському відбувся Олімпійський день

Вітаємо спортсменів ЖСДЮСШОР з легкої атлетики з успішним виступом на чемпіонаті України

Вітаємо спортсменів ЖСДЮСШОР з легкої атлетики з успішним виступом на чемпіонаті України серед ДЮСШ та СДЮСШОР (2001 р.н. та мол.), який відбувся у м. Кропивницькому з 28 по 29 травня 2018 року.  Кузінський Юрій здобув  І місце на дистанції 3000м з результатом : 8.38,52 (тренер Гаврилюк О.В.). Карбовський Владислав виборов ІІІ місце на дистанції 3000м з результатом: 8.58,39 (тренер Гаврилюк О.В.) Команда ЖСДЮСШОР з легкої атлетики зайняла 7 загальнокомандне місце.

Детальніше: Вітаємо спортсменів ЖСДЮСШОР з легкої атлетики з успішним виступом на чемпіонаті України

18-21 травня у Копенгагені пройшли ігри Кубку європейських чемпіонів з хокею на траві Челендж III серед чоловічих команд

Команда «Старт» з Бердичівського району грала у Кубку європейських чемпіонів Челенджер IІІ, який проходив у м. Копенгаген (Данія). У групі наші хлопці протистояли туркам, литовцям та данцям. У першій же грі бердичівляни невдало зіграли проти господарів турніру, програвши Copenhagen HC 3:4 (за наших забивали Ярослав Атаманчук – 2 та Дем’ян Мазуркевич). У другій грі уркїанці переграли турок з Gaziantep Polisgücü SK (відзначилися Дем’ян Мазуркевич – 2, Роман Поліщук – 2 та Борис Нечепа). Третій матч із литовським Baltic Champs завершився перемогою 3:2 (забивали Дем’ян Мазуркевич, Роман Поліщук та Артур Мазуркевич).

Детальніше: 18-21 травня у Копенгагені пройшли ігри Кубку європейських чемпіонів з хокею на траві Челендж...