Насильство в сім'ї

Насильство в сім\'ї

Розширене виїзне засідання обласної координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми в смт. Черняхів

07 жовтня 2015 року відбулось чергове розширене виїзне засідання обласної координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми в смт. Черняхів за участю керівництва області, району та керівників структурних підрозділів у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрацій, міськвиконкомів, громадських організацій. Головувала: С.М. Гресь – начальник управління сім’ї, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації, заступник голови обласної координаційної ради.

Детальніше: Розширене виїзне засідання обласної координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності,...

«Від миру в домі до миру в усьому світі»

Саме під таким гаслом 5 грудня для батьків та дітей, тимчасово переміщених із зони ведення АТО та АР Крим, відбувся захід, з нагоди відзначення Міжнародного Дня волонтера в рамках обласного етапу Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства».

Детальніше: «Від миру в домі до миру в усьому світі»

В Житомирі стартує акція "16 днів проти насильства"

25 листопада 2014 року об 11:00 в приміщенні  прес-центру Житомирської обласної державної адміністрації (м. Житомир, майдан С.П. Корольова, 1, на 4 поверсі) відбудеться прес-конференція з нагоди відкриття обласного етапу щорічної Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», яка проходить в рамках Національної кампанії з подолання насильства в сім’ї «Стоп насильству!».

Детальніше: В Житомирі стартує акція "16 днів проти насильства"