Протидії торгівлі людьми
Головна банер

У разі використання матеріалів сайту посилання на www.ztums.gov.ua є обов'язковим

Протидії торгівлі людьми

Відбулося засідання обласної координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильства в сім’ї та протидії торгівлі людьми

16 березня 2017 року під головуванням начальника управління сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації  Світлани Гресь відбулося засідання обласної координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильства в сім’ї та протидії торгівлі людьми.  До обговорення питань попередження насильства в сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та надання потерпілим особам необхідної допомоги долучилися представники Житомирського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Головного управління Національної поліції в Житомирській області, Головного управління статистики в Житомирській області, Житомирського обласного перинатального центру, Житомирського обласного відділення Дитячого фонду України, структурних підрозділів облдержадміністрації та громадських організацій. 

Детальніше: Відбулося засідання обласної координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності,...

Національна кампанія, яка направлена на привернення уваги широкої аудиторії до проблеми торгівлі людьми

Відповідно до листа Мінсоцполітики від 07.10.2015 № 262/59/206-15 та на виконання п.5 Завдань і заходів з виконання Державної цільової соціальної програми протидії торгівлі людьми на період до 2015 року, затвердженої постановою кабінету Міністрів України від 21.03.2015 № 350 (зі змінами) Мінсоцполітика починаючи з 19 жовтня 2014 року проводить національну кампанію, яка направлена на привернення уваги широкої аудиторії до проблеми торгівлі людьми.

Детальніше: Національна кампанія, яка направлена на привернення уваги широкої аудиторії до проблеми торгівлі...

Житомирщина долучилася до реалізації проекту, спрямованого на протидію торгівлі людьми

У Житомирі 15 січня розпочався дводенний тренінг «Національний механізм взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми».

Детальніше: Житомирщина долучилася до реалізації проекту, спрямованого на протидію торгівлі людьми

Допомога постраждалим від торгівлі людьми

 

З нагоди Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми* Міжнародна організація з міграції оприлюднила нові соціологічні дані щодо загроз неврегульованої міграції та торгівлі людьми в Україні.

Детальніше: Допомога постраждалим від торгівлі людьми

Щодо запобігання торгівлі людьми

Якби сто років назад хтось сказав, що у ХХІ сторіччі буде існувати работоргівля, ніхто б не повірив. Проте це є ознакою часу – людство не вчиться на своїх помилках. Гроші відіграють головну роль, а долі тисячі постраждалих нічого не варті.

Детальніше: Щодо запобігання торгівлі людьми