Гендерна рівність

Гендерна рівність

Розширене виїзне засідання обласної координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми в смт. Черняхів

07 жовтня 2015 року відбулось чергове розширене виїзне засідання обласної координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми в смт. Черняхів за участю керівництва області, району та керівників структурних підрозділів у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрацій, міськвиконкомів, громадських організацій. Головувала: С.М. Гресь – начальник управління сім’ї, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації, заступник голови обласної координаційної ради.

Детальніше: Розширене виїзне засідання обласної координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності,...

А вам приємно коли вас називають «татом»?

Житомиряни вже відсвяткували день народження свого міста, і департамент сім’ї, молоді та спорті закликає не забувати про не менш важливе осіннє свято – День батька. Цього року українських татусів можна буде привітати уже 15 вересня. Свято це відносно молоде і, на жаль, ще не має статусу офіційного. Його ініціаторами виступили МГО «Міжнародний Центр Батьківства» та Всеукраїнський громадський комітет з підтримки сім’ї та відповідального батьківства. Під час прес-конференції, що проводилася ініціаторами Всенародного Дня Батька в Україні 18-го вересня 2009-го року в УНІАН, було оголошено, що кожну третю неділю першого осіннього місяця (вересня) стає датою, коли українське суспільство може привітати свого захисника, радника – батька і подякувати йому.

Детальніше: А вам приємно коли вас називають «татом»?

Парламентські слухання на тему: «Забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків

16 жовтня 2013 року представники департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації, Житомирського обласного тендерного ресурсного центру,  Житомирської обласної громадської організації «Жінка», Житомирської обласної організації «Клуб ділових жінок» взяли участь у парламентських слуханнях на тему: «Забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків. Проблеми і дієві механізми їх вирішення».

Детальніше: Парламентські слухання на тему: «Забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків