Оздоровлення
Головна банер

У разі використання матеріалів сайту посилання на www.ztums.gov.ua є обов'язковим

Оздоровлення

07 березня 2017 року відбулося закриття чергової зміни в дитячому оздоровчому закладі "Дзвіночок"

07 березня 2017 року відбулося закриття чергової зміни в дитячому оздоровчому закладі "Дзвіночок", який діє на базі обласного лікувально-санаторного центру радіаційного захисту для дорослого і дитячого населення "Дениші". Протягом 21-го дня тут за кошти обласного бюджету оздоровлювалися 34 дитини пільгових категорій. Привітати дітлахів завітали  голова обласної ради Володимир Ширма, заступник голови облдержадміністрації Ярослав Лагута та начальник управління сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації  Світлана Гресь. Загін "Євро-діти" підготував для гостей святковий концерт з піснями, танцями та сучасною музичною казкою. В рамках концерту найактивніші учасники табірної зміни були відзначені грамотами санаторію "Дениші". 

Детальніше: 07 березня 2017 року відбулося закриття чергової зміни в дитячому оздоровчому закладі "Дзвіночок"

Сьогодні відбулося засідання обласного штабу з оперативного вирішення питань підготовки та організації оздоровлення та відпочинку дітей

11 квітня 2017 року під головуванням заступника голови державної адміністрації Ярослава Лагути відбулося засідання обласного штабу з оперативного вирішення питань підготовки та організації оздоровлення та відпочинку дітей. На порядку денному стояли питання дотримання вимог законодавства у сфері пожежної та санітарної безпеки, охорони праці закладами оздоровлення і відпочинку та звітності директорів дитячих оздоровчих закладів області про стан готовності дитячих оздоровчих закладів області до оздоровчого сезону 2017 року. Загалом, 14 дитячих закладів Житомирської області готуються до оздоровчого сезону 2017 року.

Детальніше: Сьогодні відбулося засідання обласного штабу з оперативного вирішення питань підготовки та...

Відбулася нарада з питань підсумків оздоровлення і відпочинку дітей влітку 2016 року та завдань на 2017 рік

28 лютого 2017 року в сесійній залі засідань обласної ради відбулася нарада з питань підсумків  оздоровлення і відпочинку дітей влітку 2016 року та завдань на 2017 рік. В нараді взяли участь голова обласної ради Володимир Ширма,  заступник голови облдержадміністрації Ярослав Лагута, начальник управління сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації  Світлана Гресь, голови райдержадміністрацій, міські голови, голови районних рад, об’єднаних територіальних громад, керівники обласних установ, організацій, начальники відділів у справах сім’ї, молоді та спорту  райдержадміністрацій, міських рад, директори стаціонарних дитячих оздоровчих закладів.

Детальніше: Відбулася нарада з питань підсумків оздоровлення і відпочинку дітей влітку 2016 року та завдань...