Оздоровлення
Головна банер

У разі використання матеріалів сайту посилання на www.ztums.gov.ua є обов'язковим

26 травня відбувся обласний штаб з оперативного вирішення питань підготовки та організації оздоровлення та відпочинку дітей

26 травня відбувся обласний штаб з оперативного вирішення питань підготовки та організації оздоровлення та відпочинку дітей під головуванням заступника голови облдержадміністрації Ярослава Лагути. На засідання було винесено питання щодо виконання вимог Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей» в Андрушівському, Житомирському, Червоноармійському, Черняхівському районах .На штабі також було розглянуто планування виховної роботи в дитячих оздоровчих закладах обласної комунальної власності.

Доповідачі: 

1. Чернишевич Володимир Леонідович - головний лікар обласного санаторію радіаційного захисту для дорослого та дитячого населення Житомирської обласної ради, 
2. Книш Ніна Семенівна – керівник дитячого оздоровчого закладу «Дзвіночок» при Житомирському обласному лікувально-санаторному центрі радіаційного захисту для дорослого та дитячого населення «Дениші». 
3. Ільчишин Анатолій Іванович – в.о. директора комунального дитячого закладу оздоровлення і відпочинку «Орлятко» Житомирської обласної ради.