Сім'я
Головна банер

У разі використання матеріалів сайту посилання на www.ztums.gov.ua є обов'язковим

Призначено 50 стипендій для провідих спортсменів Житомирської області

27 лютого 2017 року відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації № 63 від 24.02.2017 р. «Про забезпечення матеріального стимулювання провідних спортсменів області та їх тренерів з метою належної підготовки та участі в Олімпійських, Паралімпійських, Дефлімпійських іграх, чемпіонатах світу та Європи» комісія по призначенню стипендій облдержадміністрації розглянула результати виступів провідних спортсменів області у змаганнях різного рівня, згідно яких вирішила присвоїти 50 стипендій провідним спортсменам Житомирської області.

 

10 стипендій по 4000 грн.

 

  1. Бараннікову Олександру – легка атлетика
  2. Демчуку Володимиру - кікбоксинг
  3. Жабняку Миколі – легка атлетика
  4. Єлістратовій Юлії – триатлон
  5. Мартиненку Єгору – триатлон
  6. Матвійчуку Володимиру – бокс
  7. Олішевській Юлії – легка атлетика
  8. Нікітіну Дмитру – легка атлетика
  9. Рябченко Тетяні – велоспорт
  10. Шаталовій Марії – легка атлетика

 

10 стипендій по 2800 грн.

 

  1. Дзюбі Олександру - гирьовий спорт
  2. Дзюбенку Назару – легка атлетика
  3. Гаврилюк (Стасюк) Тамарі – легка атлетика
  4. Ковалю Василю – легка атлетика
  5. Мазуру Владиславу – легка атлетика
  6. Остапчуку Олексію – гирьовий спорт
  7. Пінчуку Олександу - армспорт
  8. Сенкевичу Олександру – веслування на байдарках і каное
  9. Степаненку Володимиру – паратриатлон
  10. Ярку Роману – легка атлетика

 

10 стипендій по 1400 грн.

 

  1. Гонгальському Олександру – шашки
  2. Гонцовському Володимиру – легка атлетика
  3. Іванченку Ігорю – веслування на байдарках і каное
  4. Кохану Сергію – триатлон
  5. Лонському Віктору – легка атлетика
  6. Степанюку Миколі – боротьба греко-римська
  7. Сапунову Данилу – триатлон
  8. Шевчук Олені – легка атлетика
  9. Щирській Ганні - параармспорт
  10. Яковчук Галині – легка атлетика

 

10 стипендій по 1000 грн.

 

  1. Абдуловій Анні  - триатлон
  2. Долгіх Анастасія - спортивна аеробіка
  3. Дроздюк Світлані – параармспорт
  4. Кварацхелії Зейнаб – стрибки на батуті
  5. Кохан (Степаненко) Олександрі – триатлон
  6. Мариничу Віталію – легка атлетика
  7. Мохорт Олександрі – спортивна аеробіка
  8. Потіхі (Сіліна) Олександра – легка атлетика
  9. Степанюку Назарію – легка атлетика
  10. Черненко Анастасії – триатлон

 

10 стипендій по 800 грн.

 

  1. Баталовій Галині – легка атлетика
  2. Волотовському Кирилу - шахи
  3. Гапон Вікторії – боротьба самбо
  4. Дворніну Сергію – бокс
  5. Лісовській Юлії – вільна боротьба
  6. Машевській Діані – триатлон
  7. Острогляду Андрію – легка атлетика
  8. Сайко Анастасії – підводний спорт
  9. Чулячеєву Максиму – бокс
  10. Шипаєвій Аліні – велоспорт