Сім'я
Головна банер

У разі використання матеріалів сайту посилання на www.ztums.gov.ua є обов'язковим

Під патронатом Комітету з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму у Скадовську завершилася Всеукраїнська Колосіада

Відповідно до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України на 2017 рік та Календарного плану масових фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» агропромислового комплексу України на 2017 рік, затверджених Міністерством молоді та спорту України, з 22 по 25 червня цього року в місті Скадовську Херсонської області проведена Всеукраїнська Колосіада серед голів об'єднаних територіальних громад, сільських та селищних голів, старост, присвячена Дню Конституції України та Дню заснування Міжнародного олімпійського комітету.

Колосіада проходила під патронатом Комітету з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму. Офіційний організатор змагань – Всеукраїнське ФСТ «Колос» АПК України.

На місцевому стадіоні «Колос» урочистим маршем пройшли збірні 19 областей України – голови об’єднаних територіальних громад сіл і селищ, сільських, селищних голів і старост, учасники Всеукраїнських фінальних змагань сільських школярів під девізом «Хто ти, майбутній олімпієць?» з важкої атлетики та Всеукраїнських фінальних змагань з футболу серед команд дівчат на кубок «Золотий колос України» ВФСТ «Колос» АПК України 2017року».

Голова Всеукраїнського ФСТ «Колос» АПК України Олександр Мендусь у вітальному слові побажав учасникам проявити свій спортивний характер, продемонструвати волю до перемоги, а головне - усім миру, добра та злагоди, успіхів у фізичному, інтелектуальному розвитку та гарних досягнень, що є основою формування нового покоління українців.

Було озвучено вітання Голови Верховної Ради України Андрія Парубія. У свою чергу, начальник управління з питань фізичної культури та спорту Херсонської облдержадміністрації Юрій Семченко оголосив вітання від Міністра молоді та спорту України Ігоря Жданова та голови Херсонської обласної адміністрації Андрія Гордєєва.

Представник господарів відзначив, що Всеукраїнська Колосіада об'єднала різні покоління учасників, що є прикладом шанобливого ставлення до фізичної культури і надає поштовх подальшому розвитку спорту на селі.

Голова Скадовської районної державної адміністрації Віктор Турик і Херсонський міський голова Олександр Яковлєв побажали учасникам, окрім спортивних перемог, ще й гарного відпочинку на морському узбережжі.          В змаганнях Всеукраїнської Колосіади з восьми видів спорту взяли участь 256 спортсменів із 18 областей України.

Так, у змаганнях із дартсу перше місце виборола представниця Львівської області – Плющак Л., друге – Масалітіна Н. (Сумська область), третє – Кучер Т. (Дніпропетровська область).Представниця Житомирщини Ковальська Лілія посіла шосте місце. Гідно виступили наші інтелектуали так в змаганнях з шашок за крок до п’єдесталу зупинилась Зінаїда Мухлінська, сьомим в змаганнях з шахів став Микола Кузьменко.

У змаганнях із гирьового спорту:

Перше місце – Новур М. (Кіровоградська область)

Друге місце – Рябоконь В. (Сумська область)

Третє місце – Марущак В. (Вінницька область)

Четверте місце - Лосовський Ю.(Житомирська область)

Змагання з більярду:

Перше місце – Волчецький М. (Рівненська область)

Друге місце – Мариненко В. (Київська область)

Третє місце – Живиця Ю. (Запорізька область)

Сьоме місце - Корзун О.(Житомирська область)

Змагання із настільного тенісу:

Жінки:

Перше місце – Рулевська В. (Запорізька область)

Друге місце – Ткач М. (Вінницька область)

Третє місце – Жумакій І. (Миколаївська область)

Четверте місце - Павлюк З.(Житомирська область)

Чоловіки:

Перше місце – Шакура М.(Житомирська область)

Друге місце –Лаврик В.(Запорізька область)

Третє місце – Краморенко О.(Миколаївська область)

Змагання з волейболу (чоловіки):

Перше місце – команда Вінницької області

Друге місце – команда Івано-Франківської області

Третє місце – команда Херсонської області

Змагання з футзалу (чоловіки):

Перше місце – команда Миколаївської області

Друге місце – команда Полтавської області

Третє місце – команда Тернопільської області.

Четверте місце - команда Житомирської області.

Житомирська обласна організація ВФСТ «Колос» АПК України висловлює щиру подяку Житомирській обласній державній адміністрації,Житомирській обласній раді,управлінню сім’ї,молоді та спорту Житомирської ОДА за допомогу в організацію поїздки на II Всеукраїнську Колосіаду.