Сім'я
Головна банер

У разі використання матеріалів сайту посилання на www.ztums.gov.ua є обов'язковим

Житомиряни успішно виступили на Чемпіонаті України зі спортивної аеробіки серед школярів

Збірна команда Житомирської області зі спортивної аеробіки, в склад якої входять вихованці ЖДЮСШ « Авангард» та ЖОДЮСШ «Юність» повернулись з Чемпіонату України серед школярів, який проходив 29.06-02.07.2017 року в м. Бердянську. Серед наймолодших спортсменів в «індивідуальних вправах» ( 2010 р. н.) першою стала Деркач Софія, дівчата (2009 р. н.) ІІ місце посіла Шейко Ніколь; у віковій категорії (2008 р. н.) чемпіонкою стала Мелешко Віолетта; (2006 р. н.) срібло завоювала Білоножко Марія.

В категорії «Діти -трійки» перше та друге місця, відповідно, зайняли: Фесько Дар’я, Захарчук Дар’я, Терехова Юлія та Шейко Ніколь, Денисенко Катерина , Деркач Софія.

Серед «пар» третіми стали Магалецький Єгор , Терещенко Анна.
Гаврушкевич Олександр став срібним призером в категорії «кадети - індивідуальні вправи», також Олександр разом з Омелянчук Софією завоювали срібло серед «пар».
Першими в категорії «кадети» стала трійка в складі Недзведської Євгенії, Юрковською Крістіни та Демчук Вікторії.
Перше місце серед «груп» посіли: Муляр Софія, Данилюк Ольга, Басова Яна, Д’яченко Аліса та Кальніцька Ганна. Цей склад та Безверха Дар’я стали другими у виді програми аероденс.
Наші юніори Шелест Ілона, Сердюк Анастасія, Словінська Анастасія, Журавська Вікторія привезли бронзу в категорії «групи» та разом з Данилюк Марією стали срібними призерами чемпіонату України серед школярів в аероденсі.
Житомирська Федерація спортивної аеробіки та фітнесу та управління сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації щиро вітають переможців та призерів змагань, бажаємо подальших спортивних звершень.