Сім'я
Головна банер

У разі використання матеріалів сайту посилання на www.ztums.gov.ua є обов'язковим

Житомирські спортсмени представлятимуть Україну на ХХІІІ Дефлімпійських іграх у Туреччині

ХХІІІ Дефлімпійські ігри відбудуться з 18 по 30 липня в місті Самсун (Туреччина). Право участі у літніх Дефлімпійських іграх вибороли три спортсмени від Житомирської області, а саме: заслужені майстри спорту України з волейболу Олег Антонюк та Ігор Завіруха. Тренує спортсменів заслужений тренер України Краснощоков Олександр Олександрович. Також боротиметься за медалі юний (16 років) та талановитий спортсмен, кандидат в майстри спорту України з дзюдо Лука Нетяга, тренери - Товчига Сергій та Нетяга Володимир.

Міністерством молоді та спорту України, спільно з Національним комітетом спорту інвалідів України та Українським центром з фізичної культури та спорту інвалідів «Інваспорт» 14 липня о 20.00 на Поштовій площі м. Києва буде проведено урочисту церемонію проводів Національної дефлімпійської збірної команди України за участю керівництва Держави та Уряду, представників міністерств, відомств, громадських організацій фізкультурно-спортивної спрямованості, закладів фізичної культури та спорту, навчальних закладів, видатних та провідних спортсменів України, вітчизняних зірок шоу-бізнесу, культури та мистецтв тощо.

Пропонуємо анонс виступів наших спортсменів на ХХІІІ Дефлімпійських іграх у Туреччині:
18.07 – офіційне відкриття Дефлімпійських ігор;
20-22.07 – дзюдо;
20-28.07 – волейбол.
 Зауважимо, що на сьогодні національна дефлімпійська збірна команда України з волейболу у складі якої спортсмени з Житомирщини, є діючими чемпіонами світу серед спортсменів з вадами слуху, а на попередніх Дефлімпійських іграх 2013 року у Болгарії вони здобули срібні нагороди.
Бажаємо успіхів нашим спортсменам!