Сім'я
Головна банер

У разі використання матеріалів сайту посилання на www.ztums.gov.ua є обов'язковим

Відбулася Всеукраїнська конференція “Молодіжна політика в умовах децентралізації"

04 вересня у Києві відбулася  Всеукраїнська конференція “Молодіжна політика в умовах децентралізації", в якій від Житомирщини взяли участь заступник голови Житомирської облдержадміністрації Ярослав Лагута та начальник управління сім´ї, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації Світлана Гресь.

Участь у відкритті конференції взяли державний секретар Міністерства молоді та спорту Олег Немчінов і заступник Міністра Олександр Ярема, представники департаменту молодіжної політики відомства, а також представники центральних і місцевих органів виконавчої влади, асоціації органів місцевого самоврядування, об'єднаних територіальних громад, міжнародних донорських проектів і організацій, молодіжні лідери з 22 регіонів України.

Ярослав Лагута розповів про передовий досвід Житомирщини в реалізації молодіжної політики в об'єднаних територіальних громадах та повідомив, що на сьогодні саме Житомирщина є на першому місці щодо децентралізації. Адже в області створено 45 об'єднаних територіальних громадах, 55% території області охоплено ОТГ.

Організаторами заходу є Міністерство молоді та спорту і програма "Децентралізація приносить кращі результати та ефективність" (DOBRE) за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).