Сім'я

У Житомирі відбулися урочистості з нагоди Дня фізичної культури і спорту

Традиційно, кожну другу суботу вересня відзначається День фізичної культури і спорту. З нагоди професійного свята, 6 вересня в урочистій обстановці нагородили кращих спортсменів, тренерів та ветеранів спорту Житомирщини.

Вітали представників спорту заступник голови облдержадміністрації Ярослав Лагута, голова обласної ради Володимир Ширма, начальник управління сім’ї, молоді та спорту ОДА Світлана Гресь та голова Житомирського обласного відділення Національного Олімпійського комітету України Олександр Оніщук.

Начальник управління сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Світлана Гресь відзначила грамотами управління   за вагомий особистий внесок у розвиток фізкультурно-спортивного руху в області та з нагоди Дня фізичної культури і спорту:

 - Заслуженого тренера України, старшого тренера відділення з волейболу Краснощокова Олександра;

-  Заслуженого тренера України, старшого тренера відділення з волейболу Данюка Геннадія;

- Начальника управління у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Житомирської міської ради Ковальчук Ірину;

- Начальника відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту виконавчого комітету Коростенської міської ради Черних Олену;

- Начальника управління у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Бердичівської міської ради - Дячук Тетяну;

- Завідувача сектору у справах сім’ї, молоді та спорту Романівської райдержадміністрації - Ковальчук Людмилу;

- Завідувача сектору у справах сім’ї, молоді та спорту Новоград-Волинської райдержадміністрації Дейнеку Віктора;

- Директора Житомирської обласної ДЮСШ інвалідів Паторжанську Тетяну;

- Директора Житомирського регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» - Панасюка Юрія;

- Директора Бердичівського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» - Рудніцького Олега;  

- Тренера-викладача з легкої атлетики Лонського Ігоря;

- Тренера-викладача з веслування на байдарках та каное Ніколаєва Василя;

- Тренера-викладача з пауерліфтингу Баленкова Андрія;

- Тренераа-викладача зі спортивної аеробіки - Мохорт Ларису ;

- Тренера-викладача з боротьби самбо Кумечко Олену;

- Спортсмена з рукопашного бою  Кичука Олексія;

- Спортсмена-інструктора штатної збірної команди України серед спортсменів з інвалідністю Гонгальського Олександра;

- Спортсмена з пауерліфтингу  Макаревича Владислава;

- Спортсменку  з велосипедного спорту Шекель Ольгу ;

-  Спортсменку зі стрибків на батуті  Кварацхелію Зейнаб;

- Спортсменку з боротьби самбо Гапон Вікторію;

- Спортсменку з боротьби самбо Проценко Анну-Марію;

- Спортсмена з рукопашного бою Ващенко Артема ;

- Спортсменку з легкої атлетики - Гаврилюк Тамару;

- Тренера-викладача з волейболу – Кравченка Вадима.