Сім'я
Головна банер

У разі використання матеріалів сайту посилання на www.ztums.gov.ua є обов'язковим

В м.Коростишеві на стадіоні «Шахтар» у рамках Олімпійського тижня-2017 відбулося спортивно-мистецьке свято

16-17 вересня 2017 р. в м.Коростишеві на стадіоні «Шахтар» у рамках Олімпійського тижня-2017 відбулося спортивно-мистецьке свято, за програмою якого проведене урочисте відкриття Спартакіади школярів Житомирщини 2017/18 навч.року, змагання команд дівчат з футболу, змагання школярів з шахів, шашок, бадмінтону, настільного тенісу, а також змагання легкоатлетів з естафетного бігу у залік Спартакіади школярів. Учасників Спартакіади привітав заступник начальника управління сім’ї, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації Сергій Козловець.

У змаганнях з естафетного бігу взяли участь 19 команд міст, районів та ОТГ області. Перемогла команда учнів Баранівського району, друге та третє місце вибороли команди школярів м.Бердичева та Черняхівського району.

У змаганнях з футболу перемогли дівчата з Пулинського району, друге та третє місце вибороли команди Любарського та Черняхівського районів.
По завершенні турніру було проведене футбольне шоу за програмою компанії ОККО, яка нещодавно проводила свій всеукраїнський аналогічний захід у м.Львові і переможцем якого став наш земляк – Заслужений тренер України Зорнік В.Р. Перемогу в Коростишеві здобула вихованка Коростишівського ДЮКФП Валерія Недзьолик.