Сім'я
Головна банер

У разі використання матеріалів сайту посилання на www.ztums.gov.ua є обов'язковим

За сприяння управління сім'ї, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації пройшов традиційний "Молодіжний ринг-2017"

13 листопада у приміщенні обласного телецентру з успіхом пройшов традиційний "Молодіжний ринг-2017" за сприяння управління сім'ї, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації, обласної культурно-мистецької спілки народних майстрів "Мистецьке Полісся" та молодіжного продюсерського проекту "Академія зірок". Захід відбувся в рамках патріотично-мистецької акції "Молодь – за мир і процвітання України". У фойє телецентру було організовано молодіжний флеш-моб "Молодь Житомира – єднай Україну!", глядачі брали участь у патріотичній акції "Синьо-жовта стрічка – символ єдності України", також в рамках заходу діяв інтерактивний арт-майданчик "Синьо-жовте селфі для друзів". 

Цього ж вечора глядачі своїми оплесками визначили переможницю у головній номінації "Кращий молодіжний естрадний виконавець 2017 року" – нею стала Катерина Шафігулліна. Вона отримала подарунок від проекту "Академія зірок" та дипломи облдержадміністрації та міської ради.