Сім'я
Головна банер

У разі використання матеріалів сайту посилання на www.ztums.gov.ua є обов'язковим

Запрошуємо на Всеукраїнський фестиваль "Герої Базару"

Запрошуємо на Всеукраїнський фестиваль "Герої Базару", який відбудеться 19 листопада 2017 року у  с. Базар, Народицького р-н, Житомирської обл.Основні завдання заходу: формування української ідентичності, світоглядних цінностей молоді, популяризація культурних та мистецьких традицій українського народу. 

 Закладення основ для формування нової молодіжної генерації – високосвідомої, духовної, освіченої та патріотичної шляхом пізнання свого народу, його історії, культури, традицій, звичаїв, як наслідок пізнання самих себе; підтримка національних традицій духовності українського народу; сприяння формуванню здорових моральних цінностей у суспільстві; підтримка активної громадянської позиції, української державотворчої ідеї; поширення інформації про Україну та її історію; формування почуття національної гідності та національної перспективи.

У сучасних умовах захід є актуальним для молодих людей різного віку, асоціюється з духом високого патріотизму, здоровим способом життя, високими моральними цінностями та розвитком української культури і духовності. Фестиваль залучає провідних українських виконавців національної та патріотичної музики, місцевих фольклорних колективів.


Житомирська ОДА організовує трансфер для журналістів та громадськості, які бажають долучитись до заходів. Зареєструватися для поїздки можна за телефонами (0412) 47-50-19, 47-46-25 або на електронну пошту  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  до 16.00 год. 17 листопада.