Сім'я
Головна банер

У разі використання матеріалів сайту посилання на www.ztums.gov.ua є обов'язковим

Відбувся Всеукраїнський патріотичний фестиваль "Герої Базару"

У селі Базар Народицького району відбувся Всеукраїнський патріотичний фестиваль "Герої Базару", приурочений до відзначення 96-ї річниці Другого Зимового походу (Листопадового рейду) Армії Української Народної Республіки. Захід організований Міністерством молоді та спорту України спільно з управлінням сім'ї, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації.

Основні завдання фестивалю: формування української ідентичності, світоглядних цінностей молоді, популяризація культурних та мистецьких традицій українського народу. 
Закладення основ для формування нової молодіжної генерації – високосвідомої, духовної, освіченої та патріотичної шляхом пізнання свого народу, його історії, культури, традицій, звичаїв, як наслідок пізнання самих себе; підтримка національних традицій духовності українського народу; сприяння формуванню здорових моральних цінностей у суспільстві; підтримка активної громадянської позиції, української державотворчої ідеї; поширення інформації про Україну та її історію; формування почуття національної гідності та національної перспективи.
У сучасних умовах захід є актуальним для молодих людей різного віку, асоціюється з духом високого патріотизму, здоровим способом життя, високими моральними цінностями та розвитком української культури і духовності. Фестиваль залучає провідних українських виконавців національної та патріотичної музики, місцевих фольклорних колективів. 

В рамках фестивалю відбулися: панахида, мітинг, історичний диспут за участі науковців, презентація патріотичної літератури, виставка світлин воїнів російсько-української війни 2014-2017 років, виступи кобзарів і лірників, концерт-реквієм за участі гуртів "КораЛЛі", "Хорея Козацька", "PoliKaрп".