Сім'я
Головна банер

У разі використання матеріалів сайту посилання на www.ztums.gov.ua є обов'язковим

Обласний турнір за програмою Європейського баскетбольного тижня Спеціальної Олімпіади у Житомирі

18 листопада 2017 року у м. Житомирі пройшов обласний турнір з баскетболу за програмою Спеціальної Олімпіади Європи /Євразії на базі спортивного комплексу Житомирського державного університету ім. Івана Франка.

Турнір проводився за підтримки управління сім’ї, молоді та спорту Житомирської обласної державної адміністрації.
У змаганнях взяли участь чотири команди юнаків з Бердичівської, Кмитівської, Коростишівської та Довбиської спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів.

Змагання проводились за коловою системою. У фіналі зустрілись команди юнаків Бердичівської та Кмитівської спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів. У наполегливій боротьбі перемогу здобула команда хлопців Бердичівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату.
Переможці отримали кубок обласного турніру, медалі, дипломи та значки, які вручив Козловець С.М., заступник начальника управління сім’ї, молоді та спорту, головний суддя, суддя національної категорії, Заслужений тренер України з баскетболу Демб Г.Д.
Завдяки сприянню управління сім’ї, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації спортсмени відвідали музей всесвітньовідомого вченого С.П. Корольова та ознайомилися з історією розвитку космонавтики.