Сім'я
Головна банер

У разі використання матеріалів сайту посилання на www.ztums.gov.ua є обов'язковим

До уваги громадських організацій та установ, що працюють з молоддю

Управління сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації з метою формування календарного плану щодо реалізації заходів державної політики з питань молоді на 2018 рік  просить підготувати та подати пропозиції щодо проведення у 2018 році міжнародних і всеукраїнських заходів з питань молоді в електронному вигляді (на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ), до 03 грудня 2017 року. 

Зазначені пропозиції мають бути оформлені з урахуванням вимог Порядку реалізації програм, проектів та проведення заходів державної політики у молодіжній сфері, затвердженого наказом Мінмолодьспорту від 03.03.2016 року № 808, зареєстрованого в Мін’юсті 25.03.2016 за № 453/28583. По кожному запланованому заході просимо подавати орієнтовний порядок проведення заходу та Проект кошторису витрат. За більш детальною інформацією звертатися у відділ сімейної та молодіжної політики (каб. № 62, тел.47-44-13).

АНКЕТА ЗАХОДУ

1.Назва заходу.
2.Мета та короткий зміст заходу.
3.Терміни виконання заходу (дата/и, місяць, рік).
4.Місце проведення заходу.
5.Найменування завдання і заходу, відповідно до Державної цільової соціальної програми "Молодь України" на 2016-2020 роки, затвердженої 18 лютого 2016 року № 148.
6.Напрям заходу (освітня, інформаційна, культурологічна, експертно- аналітичні, міжнародне співробітництво).
7.Координати і контакти особи, відповідальної за реалізацію заходу (телефон (робочій, мобільний), е-mail, адреса, сайт організації, сторінка у Facebook).
8.Цільова аудиторія заходу, запланована кількість учасників заходу і чисельність у попередні роки.
9.Кількість залучених областей України та інших країн (якщо захід міжнародний).
10.Обсяг витрат для проведення заходу (із зазначенням на які видатки планують кошти з державного бюджету, кількісних та якісних показників).
11.Актуальність заходу (яким чином захід вирішить конкретні питання, актуальні для молоді), обґрунтування конкретних результатів проведення заходу (із зазначенням кількісних та якісних показників).
12.Перелік громадських організацій і інших інститутів громадянського суспільства, які традиційно залучаються до проведення заходу.
13.Кількість залучених волонтерів (подається за останні два роки та скільки планується залучити у цьому році).
14.Головний партнер, перелік традиційних партнерів та спонсорів заходу.
15.Інформаційна підтримка заходу у ЗМІ у попередні роки (із посиланнями) та які планується залучити у 2018 році (медіа план).
16.Яким чином кошти з державного бюджету допоможуть зробити захід успішнішим, зокрема самоокупним упродовж наступних 2-3 років.