Сім'я
Головна банер

У разі використання матеріалів сайту посилання на www.ztums.gov.ua є обов'язковим

25-річчя створення дитячо-юнацької спортивної школи управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новоград-Волинської міської ради

30 листопада 2017 року у великій залі «Палацу культури імені Лесі Українки» (м.Новоград-Волинський) відзначатимуть 25-річчя створення дитячо-юнацької спортивної школи управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новоград-Волинської міської ради. 

Святкування передбачає перегляд відеофільму про дитячо-юнацьку спортивну школу «Нам – 25 років», також урочисту частину із вшануванням працівників дитячо-юнацької спортивної школи, ветеранів спорту, партнерів та людей, які зробили чималий внесок у розвиток дитячо-юнацької спортивної школи в місті Новограді-Волинському. Також музичні виступи, показові виступи вихованців дитячо-юнацької спортивної школи, привітання та вручення почесних подяк та грамот, зустрічі випускників, друзів та партнерів школи.

Створено спеціальну фотозону про відділення дитячо-юнацької спортивної школи - від історії до сучасності, від перших чорно-білих фотографій до сучасних.

Урочистості розпочнуться о 15.30.