Сім'я
Головна банер

У разі використання матеріалів сайту посилання на www.ztums.gov.ua є обов'язковим

ВК "Полісся" здобуває дві перемоги поспіль у першому турі чемпіонату України з волейболу серед жіночих команд (Перша ліга)

У Житомирі завершився перший тур  чемпіонату України з волейболу серед жіночих команд (Перша ліга). ВК "Полісся" здобуває дві перемоги з рахунком (3:0) над  ДВК "Полісянка" (Житомир) та ДЮСШ "Спартак" (Вінниця). Наступні поєдинки у рамках другого туру в групі Б Першості України відбудуться 16-18 лютого 2018 року у Білій Церкві.  Змагання проходили за підтримки управління сім'ї, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації, відділення НОК України в Житомирській області та особисто голови федерації волейболу Житомирщини Володимира Ширми.

Довідково. У складі команди ВК «Полісся» грають кандидати у майстри спорту Будкевич Дар’я, Лемишова Марина, Осипчук Валентина, Котар Ульяна, Жданова Дар’я. Окремі гравці цієї команди, а саме Будкевич Дар’я, Осипчук Валентина, Цимбалюк Анастасія і Трибюк Марія є переможцями студентської ліги і призерами Чемпіонату України серед команд вищої ліги. Також у складі команди грає член національної збірної команди України з волейболу у категорії U-17 Котар Ульяна.
Головний тренер команди Казьмерчук Анатолій Петрович.