Сім'я
Головна банер

У разі використання матеріалів сайту посилання на www.ztums.gov.ua є обов'язковим

Традиційний міжнародний турнір серед команд ветеранів ім. С. Корольова з баскетболу

У Житомирі з 15 по 17 грудня був проведений  міжнародний турнір серед команд ветеранів ім. С. Корольова з  баскетболу. Статус міжнародного він отримав завдяки участі в ньому команд з Литви, Білорусії та Молдови. На змагання також приїхали польські баскетболісти з міста Бяла Подляска. Крім них учасниками турніру стали наші друзі з Білорусії – команди  Бреста та Ліди. Україну представляли ветерани баскетболу з Києва, Луцька, Чернігова, господарі БК «ТОНУС», а також збірна команда «Максі баскет 55+», яка готується до участі в чемпіонаті Європи.

Змагання відбулися у двох вікових категоріях – 45+ та 55+.

На відкритті турніру, що відбувся в спортивному комплексі Житомирського державного університету ім. І. Франка, були присутні заступник начальника управління – начальник відділу  спорту управління сім’ї, молоді та спорту Житомирської обласної державної адміністрації Козловець С. М., голова спілки ветеранів баскетболу України Карпухін В. Г. та голова федерації баскетболу Житомирської області Засік Г. Б.

За результатами змагань перше місце у віковій категорії 55+ зайняла команда БК «ТОНУС» (Житомир), другі - «Максі баскет 55+», треті – кияни. Гості з Ліди стали четвертими.

У віковій категорії 45+ чемпіонами стали  кияни, господарі  - другі, команда Луцька – третя . Гості з Бялої Подляски – четверті, з Бреста – п’яті, а Чернігова – шості.

Міжнародний турнір відбувся завдяки підтримці  Житомирської обласної державної адміністрації, Житомирської міської ради та відділення НОК України в Житомирській області. Організатором змагань виступив БК «ТОНУС» (президент Стебновський С. О.)