Сім'я
Головна банер

У разі використання матеріалів сайту посилання на www.ztums.gov.ua є обов'язковим

Другий фестиваль колядок та щедрівок “Різдвяна гостина запрошує” та вручення почесних відзнак на Ємільчинщині

12 січня в Ємільчинському районному Будинку культури відбувся  другий фестиваль колядок та щедрівок “Різдвяна гостина запрошує”, в якому взяли участь 28 колективів  (25 дитячих  та 3 дорослих). Учасників заходу привітали голова обласної ради Володимир Ширма, голова Ємільчинської районної ради Віктор Сорока, голова Ємільчинської районної державної адміністрації Ігор Євтушок, голова Ємільчинської селищної ради об'єднаної територіальної громади Сергій Волощук та начальник управління сім'ї, молоді та спорту Житомирської ОДА Світлана Гресь. Усі колективи, що взяли участь у фестивалі отримали солодкі подарунки від  управління сім'ї, молоді та спорту Житомирської ОДА.

В рамках свята Володимир Ширма та Світлана Гресь привітали п’ятьох жительок Ємільчинщини, які відповідно до Указу Президента України Петра Порошенка  № 409  отримали почесне звання «Мати-героїня». Нагороди отримали: Любов Будніченко - мати шести дітей з  села Старі Непізнаничі, Наталія  Кривець - мати семи дітей з села Підлуби , Олена Масник - мати шести дітей з села Великий Яблунець, Антоніна Соколовська - мати п'яти дітей з  Рихальського, Тетяна  Харченко - мати восьми дітей з села Малий Яблунець. Всього на Житомирщині за цим Указом почесним званням нагороджено сімдесят жінок. До відзначення представлені багатодітні матері, які виховали до восьмирічного віку п’ять і більше дітей, створили належні умови для їх інтелектуального, фізичного та духовного розвитку.

Також голова Житомирської обласної ради з робочим візитом завітав до Підлубівської ЗОШ I-III ступенів. Володимир Васильович привітав колектив навчального закладу зі святами  та вручив директору школи Юлії Яценко подарунковий сертифікат, що засвідчив отримання Підлубівською ЗОШ   гвинтівки,  тенісного столу та генератора.