Сім'я
Головна банер

У разі використання матеріалів сайту посилання на www.ztums.gov.ua є обов'язковим

У Житомирі стартував чемпіонат Житомирської області з кікбоксингу WAKO «Литовська доба»

У Житомирі стартував чемпіонат Житомирської області з кікбоксингу WAKO «Литовська доба», присвячений Литовсько-Руській державі – яка стала спадкоємницею Королівства Русі у державотворенні на землях сучасної України. У змаганнях беруть участь 165 учасників з Житомира, Бердичева, Новоград-Волинського, Коростеня, Радомишля, Брусилова , а також гості з Рівненської, Хмельницької та Вінницької областей. Початок поєдинків 21 січня об 11.00. 

Турнір проходить під гаслом: «ЄДНАННЯ ЗАБЕЗПЕЧУЄ СИЛУ!».

20 січня 2018 року  в приміщенні Житомирської дитячо-юнацької спортивної школи «Авангард» відбулося урочисте відкриття турніру, в якому взяли участь заступник начальника управління сім'ї, молоді та спорту Житомирської ОДА Сергій Козловець, директор центру фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" Адам Хільченко та організатор змагань - заслужений тренер України В'ячеслав Гопанчук.

Управління сім'ї, молоді та спорту Житомирської ОДА та Житомирський обласний осередок кікбоксингу WAKO кращим кікбоксером Житомирської області у 2017 році визнали Володимира Демчука, а кращим спортсменом року факультету фізичного вихаваття і спорту ЖДУ ім.І.Франка Артема Мельника, який в цьому році вперше виборов звання чемпіона Європи з кікбоксингу WAKO серед молоді.