Сім'я
Головна банер

У разі використання матеріалів сайту посилання на www.ztums.gov.ua є обов'язковим

До 15 лютого приймаються заявки на участь у Національному конкурсі “Благодійна Україна-2017”

Асоціація благодійників України проводить 11 -й Національний конкурс “Благодійна Україна – 2017”. Партнером заходу також виступає Міністерство молоді та спорту. Метою конкурсу є відзначення кращих українських благодійників і найбільш ефективних доброчинних ініціатив.

У конкурсі можуть брати участь особи, які надавали благодійну допомогу для вирішення актуальних суспільних проблем у період з 1 січня по 31 грудня 2017 року; благодійні проекти (ініціативи), реалізація яких (повністю або окремого етапу) була здійснена у зазначений період; суспільні інституції, які у цей період провадили діяльність, спрямовану на розвиток і підтримку благодійності в Україні, благоотримувачі, представники медіа.

Заявки на участь можуть подавати безпосередньо самі благодійники, набувачі благодійної допомоги та будь-які неурядові організації та фізичні особи (окрім органів державної влади, місцевого самоврядування та політичних партій), незалежно від громадянства, зацікавлені у розвитку та популяризації благодійних ініціатив.

Заповнену заявку просимо надсилати електронною поштою на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

До заявки доцільно додати заскановані фотографії, публікації, відгуки, рекомендації тощо, які характеризують діяльність благодійника або хід реалізації благодійного проекту (ініціативи). Автори конкурсних заявок несуть відповідальність за достовірність наданої ними інформації.

Кінцевий термін подачі заявок – 15 лютого 2018 року. Заявку можна завантажити за лінком: http://blagoukraine.org/ukr/about.html

Із критеріями та порядком оцінювання конкурсних заявок номінантів можна знайомитися ТУТ.

Детальніша інформація за телефоном: 067-16-404-11 (Оксана Лобко, організаційні питання), 063-48-49-345; 097-119-77-09 (Валентина Єфімова, реєстрація заявок).

На сайті конкурсу: http://blagoukraine.org/ можна знайти всю необхідну інформацію та слідкувати за перебігом конкурсу.

Визначення переможців конкурсу відбуватиметься після закінчення прийому заявок, а саме з 15 лютого 2018 року.

Церемонія нагородження переможців відбудеться 22 березня 2018 року в Києві.

Нагорода конкурсу «Благодійна Україна» – благодійний «Оскар», унікальна бурштинова статуетка «Ангел добра», що стала уже синонімом благодійності в Україні.