Сім'я
Головна банер

У разі використання матеріалів сайту посилання на www.ztums.gov.ua є обов'язковим

Календар ігор Чемпіонату України з волейболу “Дитяча ліга” серед юнаків 2001-2002 р.н.

01 – 05  березня 2018 року               ( ІV тур )                                             м. Житомир (СК "Динамо")

 01 березня 2018 р. 

  1. м. Вільнянськ ВРДЮСШ - м. Чернівці ДЮСШ №4 10.00 год
  2. «МХП» ВІННИЧИНА - м. Донецьк ВУОР імені С. Бубки 10.00 год
  3. м. Житомир ДЮСШ №1 - м. Овруч ДЮСШ 11.30 год
  4. м. Одеса СДЮСШОР ім. Б.Д. Літвака - Полтавська область – збірна 11.30 год
  5. м. Харків «Локомотив» ХДВУФК №1 - м. Вільнянськ ВРДЮСШ 13.00 год
  6. м. Київ КСЛІ - «МХП» ВІННИЧИНА 13.00 год
  7. м. Чернівці ДЮСШ №4 - м. Житомир ДЮСШ №1 14.30 год
  8. м. Донецьк ВУОР імені С. Бубки - м. Одеса СДЮСШОР ім. Б.Д. Літвака 14.30 год

 

 

02 березня 2018 р.   

  1. м. Харків «Локомотив» ХДВУФК №1 -  м. Овруч ДЮСШ  10.00 год
  2. м. Вільнянськ ВРДЮСШ -  м. Житомир ДЮСШ №1 10.00 год
  3.  м. Овруч ДЮСШ -  м. Чернівці ДЮСШ №4 11.30 год
  4. м. Київ КСЛІ  -  Полтавська область – збірна 11.30 год
  5. «МХП» ВІННИЧИНА  -  м. Одеса СДЮСШОР ім. Б.Д. Літвака 13.00 год
  6. Полтавська область – збірна м. Донецьк ВУОР імені С. Бубки 13.00 год

 

03 березня 2018 р. 

 

       1. м. Житомир ДЮСШ №1 -  м. Харків «Локомотив» ХДВУФК №1 10.00 год

       2. м. Овруч ДЮСШ  - м. Вільнянськ ВРДЮСШ 3 10.00 год

       3.  м. Чернівці ДЮСШ №4  -  м. Харків «Локомотив» ХДВУФК №1 11.30 год

       4. м. Одеса СДЮСШОР ім. Б.Д. Літвака  - м. Київ КСЛІ  11.30 год

       5. Полтавська область – збірна  -  «МХП» ВІННИЧИНА  13.00 год

       6. м. Донецьк ВУОР імені С. Бубки  -  м. Київ КСЛІ 13.00 год

                                                      

04 березня  2018 р. 

 

      Група  «E»        C 1 ______________  - D 2  ________________       

                                    C2  ______________  - D1  ________________

       Група «F»            C3 ______________  -  D4 ________________

                                    C4  ______________  - D5  ________________

                                    C5   ______________  - D3  ________________

                                    C3  ______________ -  D5  ________________

                                    C4 _______________ - D3  ________________

                                    C5  ______________ -  D4  ________________

 

05 березня  2018 р. (Понеділок)

 

      Група  «E»           C1 _______________  -  D 1________________

                                   C2 _______________  -   D2 ________________

     Група «F»            C3 _______________  -  D3 ________________

                                   C4 _______________   -  D4  ________________

                                   C5 _______________  -   D5 ________________

 

 

     Головний  суддя                                                                       О. Марич