Сім'я
Головна банер

Відбувся Чемпіонат України зі спортивних танців “Volyn Open –2018”

24-25 березня в м. Луцьку відбувся Чемпіонат України зі спортивних танців “Volyn Open –2018” ( юніри IV ранг), в якому взяли участь і спортсмени з Житомирської області. На змаганнях працювали судді з Ізраілю, Італії, Латвії, Болгарії, Словаччини, Польщі, Молдови, Білорусі, Росії, Грузії, України, а також, судді усіх всеукраїнських танцювальних організацій відповідних категорій. В своїх вікових категоріях і класах представники Житомирщини показали хороші результати.

Пара Піонтківський Віталій - Погоріла Катажина вибороли кубок ( 1 місце ) у категорії серед 20 учасників, представників з 12 міст. Захарчук Богдан - Кравчук Ліна у латиноамериканській програмі здобули 5 результат серед такої ж кількості участників та міст. За крок до фіналу ( 7 результат ) по стандартній та латиноамериканській програмі зупинилися Тетерук Олександр - Струкова Анастасія.

Президент Житомирської обласної дитячо-юнацької громадської організації "Клуб спортивного танцю "Ритм" Тарас Костриця та спортсмени висловлюють подяку за підтримку управлінню сім’ї, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації в особі Гресь Світлани Миколаївни та Козловця Сергія Миколайовича.